Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sezon rozpoczęty


stapoz

Rekomendowane odpowiedzi

W Poznaniu od wczoraj na ulicach coraz więcej jednośladów. Dzisiaj po drodze do pracy naliczyłem kilkanaście. Jeszcze kierowcy zdziwieni gdy skuter śmiga między nimi, ale powoli się przyzwyczajają. Teraz czas na lawinowy wysyp ogłoszeń i można nabyć coś nowego (bo ile można jeździć tym samy, choćby najlepszym).

Więc ładować aku po zimie, pucować zakurzone cacka, kaski i w drogę - trzeba trochę wjeździć się w maszynę !scooter

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj 170 km whist

Łódź - Tomaszów - Kielce

Pierwsza trasa nową Vespą GTS300

Super wrażenia wcześniej miałem Majesty125 i Xcitinga500 i stwierdzam że vespa zdecydowanie bardziej komfortowa bardzo dobrze przyspiesza bez problemu wyprzedza ciężarówki :D

Co prawda sprzęt na dotarciu więc nie przekraczalem 120 km/godz

Mimo małych kółek na kiepskiej drodze jest ok no i 3,5 godziny w siodle i tyłek nie boli :P

Odnośnik do komentarza

Od kilkunastu dni, regularne śmiganko !scooter . Sezonu nie rozpoczynam bo go nie zakończyłem !w00t . Jeździłem w styczniu i trochę w lutym. Teraz to już codziennie. Jest świetnie. Właśnie dlatego kupiłem !scooter .

Odnośnik do komentarza

W Poznaniu od wczoraj na ulicach coraz więcej jednośladów. Dzisiaj po drodze do pracy naliczyłem kilkanaście. Jeszcze kierowcy zdziwieni gdy skuter śmiga między nimi, ale powoli się przyzwyczajają. Teraz czas na lawinowy wysyp ogłoszeń i można nabyć coś nowego (bo ile można jeździć tym samy, choćby najlepszym).

Więc ładować aku po zimie, pucować zakurzone cacka, kaski i w drogę - trzeba trochę wjeździć się w maszynę !scooter

zgadza sie zgadza w poznaniu i w okolicy sie ruszyło :)

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj obróciłem do Łowicza i z powrotem, odruchowo wziąłem starą kurtkę, a że wracałem po zmroku to fest spicniałem... jednak temperaturki jeszcze mocno zmienne :)

Odnośnik do komentarza

Słonko zachodzi to jeszcze chlodno się robi.Powietrze nie jest nagrzane ale w dzień się da "polatać". Tylko ten czas.... !sciana

Odnośnik do komentarza

Ten weekend mogę potraktować jako faktyczne otwarcie sezonu.

Zrobiłem sobie trasę W-wa, Toruń, Bydgoszcz, Piła, Rosochatka - to w sobotę. Motocyklistów multum. Na maxi nie widziałem nikogo :( Pogoda bajka !OK ciepło i miło.

Niedziela kiepsko :( Pierwsze 200 kilometrów w chłodzie i we mgle. Nastawiłem się na zdjęcia ale nic nie było widać. Jeszcze jak głupi odpiąłem sobie kocyk (bo za gorąco) !sciana.

Tak czy siak wypad bardzo udany (szkoda tylko sobotniego grilla). 800 kilometrów przyjemności.

Pozdrawiam ..

PJS

Kilka widoczków z wypadu ;)

20120318_01.jpg

Jeziorko na Warlubiu

20120318_03.jpg

Mój ogier pod zamkiem w Radzyniu Chełmskim, a poniżej widok na cały zamek.

20120318_04.jpg

Szkoda tylko, że większość drogi była we mgle :(

Odnośnik do komentarza

Ja rowniez moge powiedziec, ze sezon otworzylem "na bogato"

W sobote tor crossowy w Strykowie a w niedziele ruiny zamku i skaly w Olsztynie kolo Czestochowy

Miejsce bajka, musze Was kiedys tam wyciagnac, najlepiej na caly dzien.

http://www.google.pl/search?tbm=isch&hl=pl&source=hp&biw=1680&bih=937&q=olsztyn+k.cz%C4%99stochowy&gbv=2&oq=olsztyn+k.cz%C4%99stochowy&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=3&gs_upl=1853l12541l0l12714l26l26l2l14l15l0l158l950l3.6l9l0&gs_l=img.3...1853l12541l0l12714l26l26l2l14l15l0l158l950l3j6l9l0.frgbld.

Niestety z braku kompanow latalem ze szlifierkami.

Jazda troche mniej przyjemna bo predkosci przelotowe to 150-160

a i kilka razy zobaczylem na budziku 180.

Ale zawsze to jazda.

550km w dwa dni pykniete ;)

Odnośnik do komentarza

Ja już śmigam od ponad tygodnia, ale rzeczywiście ten weekend to prawdziwy wysyp wszelkiej maści maszyn.

W sobotę trochę polatałem po okolicznych drogach, a w niedzielę odwiedziłem moto-bazar :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Paweł zmień link na dostępny dla tych, którym wklejasz link w picasie i wklej jeszcze raz bo nie mozna zobaczyć gdzie byłeś

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie dajcie też innym choć oczy nacieszyć.

Robicie wycieczki , a FOTY gdzie?0zlosc.gif

Tylko pawel i Patryk po jednej to po jednej , ale dali.

A reszta to co? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza

Ja w minioną sobotę nawinąłem 200km, a w niedzielę 260km, nie jest to wyczyn, ale prawdziwa rekreacja !scooter, pogoda była przepiękna. Oby jak najwięcej takich dni !OKK . Zdjęć niestety nie mam !sciana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...