Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jajco łódzkie 2012


pazdzioch

Rekomendowane odpowiedzi

z racji zmniejszenia ilości obowiązków ('inż.' przed nazwiskiem !piwko ) planuje się również pojawić na tej zacnej imprezie <_<

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pazdzioch

    12

  • zdun13m

    10

  • Bulba

    8

  • Volvo

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bardzo żałuję, bo wyjazd trafił mi się w piątek :D No nic :) weekendami szykuję sprzęt i niedługo do Was dołączę w czwartki !scooter

Miłej zabawy! !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ustaliliśmy dzisiaj z właścicielką restauracji że zaczynamy spotkanie od godz.19.00.Zamawiać posiłki będziemy indywidualnie z karty,każdy w/g własnego gustu.Aha i jeszcze jedno,wynegocjowaliśmy cenę gorzałki na 40 PLN za 1/2 L piwko na 5PLN a żarełko ma być troszkę taniej niż w cenniku,tak wię do zobaczenia w piątek !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tak na przyszłość to fajna miejscówka. Jest gdzie maszyny postawić, w środku ok. Bez fajerwerków ale czysto. Ceny też dobre może przywłaszczymy sobie ten lokalik na stałe. !piwko :)

Odnośnik do komentarza

ja mogę być trochę później, bo obecnie popołudniami/wieczorami 2oo do sezonu staram się przygotować !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Misiek tylko ni spóźnij się za dużo bo nie będziesz się miał z kim napić !sciana

Odnośnik do komentarza

z racji zmniejszenia ilości obowiązków ('inż.' przed nazwiskiem !piwko )

Misiek, Gratuluję i jeszcze raz gratuluję !!!

Miałem taką cichą nadzieję, że do Was zajrzę, ale niestety piątek sobota i niedziela, fabryka !sciana

Ale przyjdzie taka chwila, taki czas !winkiss

Miłej zabawy życzę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Razem z Edytą wszystkim serdecznie dziękuję za wspólnie spędzony czas. Jak zwykle w waszym towarzystwie dobrze się ubawiliśmy. !V

Paździoch proponuję zmianę nicka na MANITU :ph34r:

Ciekawi mnie czy volvo już doszedł. Tomek odezwij się

Odnośnik do komentarza

W myśl zasady: "na kaca najlepsza ciężka praca" Beata zarządziła przedświąteczne porządki :)

Wspomagam się zimnym piwkiem i jest już ok.

Gdyby ktoś wybierał się w celach leczniczych w okolice Piotrkowskiej niech da znać. :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Jajeczko się odbyło, ale ja niestety nie mogłem być. Byłem na badaniach trzy dni, ale rozumiem, że o mnie wspominaliście ;) bo ja o Was myślałem - siedzą i się męczą beze mnie !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Badania hi hi. Ogródek kopałeś !bicz

A tak. Gadaliśmy o tobie i o twoim najważniejszym dniu twojego życia. Wspólnie zatwierdziliśmy przybycie w ten dzień. Szykuj gorzałkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...