Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motoryzacyjne ADHD


bednara

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pomimo ze troszkę mroźno postanowiłem otworzyć sezon !scooter

Jechało się bardzo przyjemnie :D

A koledzy kiedy zaczynają sezon

Odnośnik do komentarza

To jestem pełen podziwu

Ja wprawdzie wczoraj złożyłem dopiero skuterek.

Przygotowywałem do sezonu drobne naprawy

Ale nawet gdybym miał sprawny sprzęt chyba nie odważył bym się śmigać.

Odnośnik do komentarza

Witam,

co prawda jestem tu nowy ale chciałem się pochwalić iż w dniu dzisiejszym odebrałem z salonu Yamahę X-Max 250i i też już pomykam. Co prawda nie zauważyłem na mieście innych jak ja oszołomów ale po założeniu bielizny termoaktywnej i kominiarki da się śmigać i nie jest prawie wcale zimno. Pozdrawiam i do zobaczenia na szlakach, zlotach, spotach czy też po prostu na mieście.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ja wczoraj 120 km i dziś 90 km, nie było zimno i nawet spotkałem jednego Maxi na wylocie z Konstancina !scooter

Odnośnik do komentarza

Sezon rozpoczęty jakieś 2 tyg. temu. Dziś jednak dość chłodno było i spora wilgoć więc czuć to było dość solidnie. Jak na razie jednego burka tylko spotkałem ale co dzień będzie zapewne coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza

NIe zebym sie przechwalal,ale jak mozna zaczac sezon-kiedy ja go nawet nie zakanczalem !TAZ

Z mala przerwa-kiedy niezle spawalo (cos kolo -20 st) staram sie ciagle jezdzic.

Dzis u mnie bylo 11 st i widzialem wkoncu kolegow na trasie.To znaczy chyba ze inni tez juz zaczeli sezon.

Najwyzszy czas.

Odnośnik do komentarza

Ja moją Evke odpaliłem po raz pierwszy w tym sezonie/roku dokładnie tydzień temu (03.03) B)

A dopiero wczoraj wymieniłem olej, filtr oleju i założyłem większą liczbe diod jako światła pozycyjne :( oraz zostały wyregulowane luzy zaworowe.

Ściągając pokrywe zaworów okozało się, że mam do wymiany łańcyszek od rozrządu whist trzeba wymienić czym prędzej! !placz

Odnośnik do komentarza

3 marca wyjazd Kymco Grand Dink 250.

4 marca Kymco xciting 500, deczko zimniej niż 3 marca.

Ale jak już się "zagadało" czas było dotrzymać słowa. :(

Rękiawiczki letnie, deczko zimno było, ale się wsio fajnie udało.

Jutro też lecę na spotkanie 2oo. !OK whist

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...