Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ale mnie nosi !


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

I mnie dzisiaj poniosło......C1 przewietrzona. Że nie miałem przedniej tarczy hamulcowej to pamiętałem, ale że przednie koło nie było dokręcone to już nie. A to wszystko przez Morwę. Na szczęście wietrzenie zakończyło się szczęśliwie, a C1 śmiga aż miło :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I mnie dzisiaj poniosło......C1 przewietrzona. Że nie miałem przedniej tarczy hamulcowej to pamiętałem, ale że przednie koło nie było dokręcone to już nie. A to wszystko przez Morwę. Na szczęście wietrzenie zakończyło się szczęśliwie, a C1 śmiga aż miło :offtopic:

Oj Grześ, i Tobie się takie rzeczy zdarzają :) , nie dobrze chłopaku ;)

.

Odnośnik do komentarza

Miłosć Grzegorza do CeJedynki plus piękna pogoda poniosłyby ich nawet bez koła i bez silnika!

Bulbę rozumiem dobrze. Patrzę tęsknie za okno; na razie jeszcze wietrzę ... garaż. Jeszcze kilka dni.

Odnośnik do komentarza

Miłosć Grzegorza do CeJedynki plus piękna pogoda poniosłyby ich nawet bez koła i bez silnika!

Bulbę rozumiem dobrze. Patrzę tęsknie za okno; na razie jeszcze wietrzę ... garaż. Jeszcze kilka dni.

Kmodzele, a Ty w końcu coś kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A ja setuchnę dziś nakręciłem. Coś pięknego. Co prawda już było ciemno i zimno, ale wpadałem na koniec na spota do C66 na gorącą herbatę.

Swój sezon uważam za otwarty.

Odnośnik do komentarza

Witajcie !!!

Ja też dziś pajęczynę zdjąłem i maszynę już przygotowałem, sezon uważam za otwarty.

Pamiętać o oponkach moi drodzy, u mnie było spooro za mało wiatrów.

Honorowe kółko na podwórku zrobiłem !OKK

Marcin, teraz to będziesz śmigał, już nie będę mógł jechać w Twojej grupie. !winkiss

Odnośnik do komentarza

Ja już bateryjkę podładowałem i jak w weekenda nie popada to zrobię jakiś powolny objazd wioski !scooter

Sezon otwarty !tut 110 km nawinięte - kontrolny objazd sklepów (BTW załoga z Włókniarzy przy Kaliskiej przeniosła się na Północną 7), zakupiona tytka na GPS (to na Żeligowskiego), oblukane kaski dla Żonki (jakby ktoś szukał taniego integrala na dużą dynię to jest jeszcze trochę przecenionych zeszłorocznych HJC w MM na Włókniarzy po 150 zika), przetestowana nowa kurtka (test zdany, biorąc pod uwagę warunki pogodowe zakup uważam za wielce udany) i zaliczona pierwsza gleba pod domem !OKK - jednak glina + deszcz + marna opona to takie sobie połączenie. Sprzęt odpalił od pierwszego cyknięcia, akumulator ładowany 2 tygodnie temu trzyma ponad 12V, wygląda że przeżył zimę - niech się tylko ciepło robi....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak iutro nie będzie padać to mam nadzieję ze Zdunem nawinąć parę km !scooter .Zapraszam chętnych

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My dzisiaj z paździochem pokręciliśmy się trochę. Skuty odpalon

e,pare kilometrów nakręcone. Ogólnie sezon uznajemy za rozpoczęty. Hip Hip hura.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki Piotrek za wspólne śmiganie !scooter !scooter.Oby tak przez cały sezon !piwko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...