Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Milosnicy Maxiskuterow z zagranicy


Robinson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich milosnikow jazdy na Maxi. Jestem tu nowy i chcialem sie wybrac na zlot do Zywca.

Szukam kogos kto mieszka we Wlosczech, Austrii lub Niemczech w celu wspolnego wyjazdu.

Odnośnik do komentarza

Witamy :( . Z Austrii nie będzie raczej nikogo, ale dajmy się miło zaskoczyć, z południowych Niemiec jedzie jedna lub dwie osoby...

Może się zdarzyć, że przyjedzie ktoś jeszcze, ale ciężko się z nimi umówić, bo nie znają polskiego :( .

Odnośnik do komentarza

Super.Ja mam do Monachium 4 godz. i jest to po drodze, mieszkam w polnocnych Wloszech.Znam rowniez niemiecki, masz jekies namiary do ty ludkow?

Ogladalem wrazenia ze Zlotu w 2011, naprawde fajnie to wyglada.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza

Super.Ja mam do Monachium 4 godz. i jest to po drodze, mieszkam w polnocnych Wloszech.Znam rowniez niemiecki, masz jekies namiary do ty ludkow?

Ogladalem wrazenia ze Zlotu w 2011, naprawde fajnie to wyglada.

Pozdrowienia.

Hej ...

ja jade z poludniowych Niemiec ( Titisee-Neustadt ) wyglada na to, ze do mnie dobije jedna osoba z Belgii Ja_rek narazie jest nastawiony na wyjazd chyba ze mu cos wypadnie

Wyjazd planowany jest na czwartek 31.05.2012

Jak potrzebujesz wiecej Info to pisz na Privat

Pozdrawiam

Miro71

Odnośnik do komentarza

Hej ...

ja jade z poludniowych Niemiec ( Titisee-Neustadt ) wyglada na to, ze do mnie dobije jedna osoba z Belgii Ja_rek narazie jest nastawiony na wyjazd chyba ze mu cos wypadnie

Wyjazd planowany jest na czwartek 31.05.2012

Jak potrzebujesz wiecej Info to pisz na Privat

Pozdrawiam

Miro71

Witam Miro71!

Fajnie bybyło wybrać się razem, może spotkanie gdzieś na trasie, bo do ciebie mam jakieś 380km.

Po drodze by było Monachium.

Jakoś się dogadamy. Odezwę się

Dzięki .

Pozdrawiam. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na forum mamy dział "International forum" więc może tam zamieścić zapytanie i nawiązać kontakt mailowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...