Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kto i kiedy do Zywca?


Cormoran

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Tak sobie pomyślałem co by założyć nowy temat u Nas w mazowieckim o tytule " kto i kiedy do Żywca" Można będzie w tym temacie powoli umawiać się i ustalać którego dnia chce się ruszyć w drogę na zlot do Żywca i do której grupy chce się dołączyć.

chodzi oczywiście o nasz region. Jak myślicie ? :rolleyes:

bo to już czas przecież !OKK

Może ja zacznę :)

Ja z kolegą mamy zamiar ruszyć w piątek rano i z chęcią pojedziemy z jakąś większą grupąi dla tego chcieli byśmy się z kimś dogadać.

Ma ktoś jakieś pomysły skąd i o której ruszyć !scooter ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cormoran

    9

  • Jack

    4

  • Piootr

    4

  • Arkadiusz

    3

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Kolego nie denerwuj się, że nikt nie podjął twojego tematu bo planowanie godziny i miejsca ruszenia jest na trzy miesiące przed jest trochę na wyrost (przeciez autobus, pociąg ani samolot do Żywca nie ucieknie i nie trzeba rezerwować biletów).

Jak zwykle w przypadku zjazdów stworzy się kilka grup wyjazdowych o różnym tempie jazdy i zależnych od miejsca zamieszkania. Dlatego wstrzymaj się trochę z tą niecierpliwością. Temat założyłeś i OK, natomiast jak, kto i kiedy rusza do Żywca to dopiero się okaże znacznie później.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A kto powiedział że ja się denerwuję :( Tak myślałem że można by już temat poruszyć. Niech się samo rozkręci i już !YES

Odnośnik do komentarza

Roberto, ale Ty się nie denerwuj, jeszcze jest 12 spotkań w R 66. Jeszcze się stworzy parę grup, jeszcze się parę razy rozsypią, potem przemieszają, powstaną nowe, a i tak wszyscy się gdzieś poumawiają 31.05. Uważaj, bo spalisz te Cormorany przed startem :(

Odnośnik do komentarza

Flyman, thx za wskazówkę dotyczącą zmiany nicka :( ... Już sobie to o tych Cormoranach- Continentalach opowiadaliśmy !OKK ...

PS. A czasu na tworzenie grup jest jeszcze zdecydowanie duuuużo :( ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

bardzo dziekuje koledze za wsparcie bo ma rację.. Ja najchętniej to bym już pojechał.

PS

Panowie proszę się nie naśmiewać z poważnej instytucji. :-)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja najchętniej to bym już pojechał.

Na ośrodku jeszcze nic się nie dzieje... ale nikt nikomu nie zabrania jechać już dziś :)

A tak poważnie: wpadaj dziś na spota to obadamy te twoje cormorany !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z okolic Piaseczna to ja będę jechał!

I nie tylko ja (pewnie już się zorientowałeś, że właściwie po sąsiedzku masz paru kolegów). Więc jak coś to luz.

Przewidywany wyjazd (na dzień dzisiejszy oczywiście :) ) piątek rano.

Jadą zemną jeszcze 2 maszynki ;) (na dzień dzisiejszy, ps. orzeł kupuj kupuj no).

Tempo: spokojne, rekreacyjne,

ps. w zeszłym sezonie przed "Charbrowo 2011", też przebierałem nogami !OKK:)

(Byczkiem to jeszcze nie jestem, ale pamiętam jak cielaczkiem byłem)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W dniu dzisiejszym dla odmiany jestem zapuszkowany :) w strone R66

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Sympatycy

Nie wiem dlaczego pisane jest w niektórych tematach że cytuję : "No właśnie Robertowawa, nie aktualny ten wątek "

przecież to że ja nie mogę pojechać w danym terminie na zlot do Żywca nie oznacza że z kto inny nie będze chciał się umawiać w tym temacie aby ruszyć razem z Wawki !gora .

PS

JA nie mogę być z Wami w sobotę ale w piątek obiecuję spotkać się w miejscu wyjazdu i odprowadzić grupę !scooter np do Janek whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie swiruj chlopaku,tylko nie do Janek,a do Żywca jedziemy!!! !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter ... itd.itp.

Wiec kombinuj i nie kombinuj!!! !w00t

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego pisane jest w niektórych tematach że cytuję : "No właśnie Robertowawa, nie aktualny ten wątek "

Roberto, nie odbieraj tego za złośliwość, to było w żarcie, do złośliwości to mi jeszcze naprawdę daleko. !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Roberto, nie odbieraj tego za złośliwość, to było w żarcie, do złośliwości to mi jeszcze naprawdę daleko. !winkiss

ja się nie denerwuję :D tylko piszę że temat wam się przyda B)

Ja się tylko mogę wkurzyć że nie za bardzo będę miał co pisąć w tym temacie !sciana ze względu na to że nie za bardzo mogę jechać !scooter w tym terminie.

PS

ale jeszcze wszystko się może zmienić i może razem się !piwko

Nie swiruj chlopaku,tylko nie do Janek,a do Żywca jedziemy!!! !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter ... itd.itp.

Wiec kombinuj i nie kombinuj!!! !w00t

A ty już nie komentuj !yeah bo dobrze wiesz jak jest !YES hehe

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Klubowicze

Robi się już blisko :blink: , no to może zaczniemy się jakoś ustawiać <_<,

jak tam grupa ćwiczebna spod Zus-u !tut

Odnośnik do komentarza

To ja może dołączę się z pytaniem, jaką drogą chcecie jechać, jaka będzie najlepsza z Mazowsza, przez jakie miasta itd. Wiadomo, trasa katowicka rozkopana :blink: Pierwsza moja myśl, to przez Kraków

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Robi się już blisko :blink: , no to może zaczniemy się jakoś ustawiać <_<,

jak tam grupa ćwiczebna spod Zus-u !tut

Ja to jeszcze nie wiem czy pojadę ale propozycja moja to Janki na dużym parkingu, tam się wszyscy !gora zmieszczą i jest to wylot na trasę i nie będziemy się kaleczyć grupą !wchair !wchair !wchair z tobołami przez Wawę.

Odnośnik do komentarza

To ja może dołączę się z pytaniem, jaką drogą chcecie jechać, jaka będzie najlepsza z Mazowsza, przez jakie miasta itd. Wiadomo, trasa katowicka rozkopana :blink: Pierwsza moja myśl, to przez Kraków

Zdecydowanie Wawa-Radom-Kielce-Kraków . Traskę robię dosyć często i katowicka obecnie to brud i powolna jazda. Różnica w odległości praktycznie żadna. Czasowo napewno szybciej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale autostrada Kraków - Katowitz płatna ?

Wysłane z iPad 3 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Ale autostrada Kraków - Katowitz płatna ?

Wysłane z iPad 3 za pomocą Tapatalk

Jedziesz dalej przez Kalwarię Zebrzydowską i Wadowice. Bliżej do Żywca a omijasz płatną autostradę.

Odnośnik do komentarza

Witam, dołączę się do wątku bo też zastanawiam się nad wyborem trasy. Do Krakowa zgadzam się super jazda, ale potem, brrrr jechałam w kwietniu na narty do Korbielowa autem i prawie koła pogubiłam na tych dziurach od Krakowa, nie wiem czy warto ryzykować na skucie, pozdrawiam i dumam dalej :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli chodzi o godzinę wyjazdu z Wawy, to pewnie każdemu będzie pasować trochę inna, więc jak zwykle utworzą się podgrupy. Przejazd w jednej dużej grupie i tak byłby niepraktyczny. Tak naprawdę przecież najwygodniej podróżuje się samemu, co najwyżej w 2-3 maszyny. Niektórzy ruszą w czwartek. Długodystansowcy !piwko możliwe, że już w środę lub wtorek :)

Z mojej strony preferowana godzina wyjazdu w piątek z miejsca zbiórki gdzieś w Jankach ok. 7,30. Podkreślam - to godzina wyjazdu z Janek, a nie z Wawy. Trasa przez Radom, Kielce, Kraków, Wadowice. Oczywiście jestem otwarty na wszelkie rozsądne propozycje co do trasy. Nie znam tamtejszych dróg.

Piaseczno i okolice pewnie dołączyłoby gdzieś w Tarczynie lub Grójcu.

Odnośnik do komentarza

Coś mi się plany psują :(

Będę obserwował wątek ale chyba wystartuję dzień wcześniej do Jawora. Dalej pierwszego chwila we Wrocku i dopiero Żywiec.

Muszę poobserwować kto staruje z Wrocławia :)

PJS

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...