Skocz do zawartości
Forum Burgmania

P.E.S. -spotkanie 09/03/2012


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu klubu PES informuję o spotkaniu klubowym:

09/03/2012 -piątek godz. 18:00 w Sombrero -Pasaż Apollo

(raczej bez skuterów !)

Odnośnik do komentarza

Po tych "licznych" wpisach nie spodziewalem sie takiej frekwencji...

Dziękuję wszystkim za bardzo miłe spotkanie. Do zobaczenia wkrotce na forum i na !scooter

Odnośnik do komentarza

Bigu ! W Poznaniu dzieje się cały czas -nie umarliśmy jak myślicie...

Prawda, klubowicze nie należą do pismaków forumowych (co widac na forum -ale mamy jeszcze telefony -taki mały gadżet ułatwiający życie bez zaglądania na forum) ale z tego powodu nie należy ich przekreslać !

Na spotkaniu był prawie cały PES i kilka nowych twarzy w tym starzy znajomi sprzed wielu lat którzy tworzyli ruch skuterowy w Poznaniu -wtedy jeszcze na 50-tkach (o maxi jeszcze nie było mowy!)

Poruszyliśmy na spotkaniu temat tegorocznego zlotu jak również temat Klubowicz>Sympatyk>Użytkownik Burgmanii... ale o tym to nie na forum ogólnym, napisałbym w KLUBOWYCH ale... -no cóż odcięto Wielkopolskę i zasłużony PES od spraw klubowych Burgmanii ! Ech, trudno -już nieważne... przede wszystkim bawiliśmy się bardzo dobrze i o to właśnie wszystkim chodziło !

Osobiście postawiłem sobie zadanie: chciałbym zjednoczyć ruch skuterowy w Poznaniu, połączyć siły -jak wiadomo wiele lat temu rozeszły się nasze drogi. Niech i sobie będą dwa czy trzy kluby -byle się razem spotykać i organizować wspólne wycieczki.

Myślę, że nowy sezon będzie z większą frekwencją, dołączą do wspólnych spotkań nowe i przede wszystkim stare twarze.

Chcę ożywić forum Burgmanii w dziale WIELKOPOLSKA -tu raczej z nowymi maxiskuterzystami, starzy nie pisali dużo to i zakładam, że pisać nie będą.

Przede wszystkim zadeklarowałem swoją pomoc w porządkowaniu forum P.E.S-u (bo zarosło juz pajęczynami)-aby nie przynosiło wstydu nam i nie zniechęcało nowych.

Maxiskurterzystów z Wielkopolski chcących się zalogować na naszym forum P.E.S.-u proszę o kontakt ze mną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...