Skocz do zawartości
Forum Burgmania

pobudka w Poznaniu i Wielkopolsce


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Czas się obudzić z letargu zimowego.

Jeszcze kilka tygodni i aura zacznie nam sprzyjać w realizacji spotkań i przede wszystkim w realizacji weekendowych wycieczek.

W dziale REGIONALNE > wielkopolskie będę starał się dodawać wszystkie spontaniczne propozycje wycieczek i spotkań.

Stwórzmy SPIS aktywnych maxi-skuterzystów w Poznaniu i w Wielkopolsce !

W tym temacie chciałbym aby wpisali się wszyscy chętni na aktywny udział w spotkaniach i wycieczkach turystyczno-krajoznawczych po Wielkopolsce.

Proszę o info na e-mail lub poniżej -chętnym wyślę mój numer telefonu aby można było się sprawniej kontaktować. Wdzięczny również będę za odwrotne informacje.

Odnośnik do komentarza

Dołączam się i ja, jednak na razie tylko duchem. Niestety, ze względu na niewielki, planowy zabieg chirurgiczny jaki mnie czeka za kilka dni zostanę "spieszony" i o jeździe muszę zapomnieć. Jak tylko dojdę do siebie, co mam nadzieję nastąpi w połowie kwietnia, zamelduję się w pełnej gotowości

Odnośnik do komentarza

Spotkania i wypady - tak. Niestety mój wolny czas nie jest z gumy więc pewnie nie zawsze będę mógł !placz1

W każdym razie czytam codziennie więc jakby co to się pojawię :lol:

Odnośnik do komentarza

czesc,

ja tez jesli chodzi o wyjazdy weekendowe jestem na tak :blink:

aktualnie planuje wyjazd do mediolanu zaraz po swietach reszta weekendow raczej wolna jedyne ograniczenie to moze byc kaska :lol:

fajnie ze ktos na naszym regionie sie tu odezwal bo byla chyba dluuga cisza

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam czy są jakieś plany na sobotę czy niedzielę scooter.gif

Witam wszystkich

Zgłaszam swoje chęci na wyjazdy weekendowe i nie tylko

Oczywiście jak tylko czas pozwoli :(

Odnośnik do komentarza

Witam na wstępie bo nowy jestem. Jakby były jakieś wypady to chętny jestem choć czasu mało bo z reguły praca jest weekendy...

Pozdrawiam i do zobaczenia na ulicach Poznania i okolic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...