Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kupno Burgmana - na co zwrócic uwagę?


Kamil84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy a zarejestrowałem się bo zamierzam wkrótce zostać włascicielem Burgmana AN 250. Rocznik jaki mnie interesuje, a raczej na jaki mnie stać to 2000-2003. chcę przeznaczyć na zakup jakies 5-6 tyś. Tylko że kompletnie jestem laikiem w tej dziedzinie i gdyby ktoś mógł mi pomóc na co zwrócić uwagę przy zakupie? Nie chce trafić bubla a w ciemno nie chciałbym kupować. za pomoc będę ogromnie wdzięczny

Pozdrawiam Kamil

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Znajdź użytkownika który ma nic T-Rex on jeździ od dawna takim sprzętem, przy okazji jest łebskim gościem. Powinien podrzucić konstruktywne spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

jestem laikiem w tej dziedzinie i gdyby ktoś mógł mi pomóc na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Na początek myślę, że przyda się coś takiego: Cz. 1 i Cz. 2

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

N pewno trzeba zwrócić uwagę na to jak długo poprzedni użytkownik jeździł sprzętem i dla czego go sprzedaje ? Jeżeli jest to handlarz to warto zasięgnąć o Nim informacji np. na forum . Przed zakupem warto też żeby sprzętem przejechał się ktoś kto ma lub użytkował podobny . Zawsze wskazany jest ktoś kto chłodnym okiem obejrzy nasz przyszły sprzęt . thumbup1.gif Co do dolegliwości Burgmanów to trzeba zajrzeć do oleju i sprawdzić czy sprzęt czasem nie jest rozgrzany , w celu ukrycia np. ciężkiego rozruchu po nocy lub padniętego akumulatora .:)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...