Skocz do zawartości
Forum Burgmania

władza admina


Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem ten temat z powodu usunięcia mojego postu przez kiśla tak jak pisałem zamiast przyznać się do błędu admin usunął post czyli inkwizycja ze strony admina. Kisiel zabolało to co napisałem bo napisałem to co jest prawdą nadal uważam że niesłusznie ukarałeś Limmpa zaś usuniecie tego co napisałem potwierdza twoją winę, ale zawsze możesz zachować twarz przyznając się do błędu jesteś po prostu tylko człowiekiem a nie maszyną dlatego uważam że powinieneś przywrócić to co napisałem bo nie napisałem nic co by było nie prawdą.Teraz napisze dużymi literami WIARA JEST INDYWIDUALNA SPRAWĄ KAŻDEGO Z NAS I PROSZĘ NIE ZAŚMIECAJCIE SPORAMI O WIARĘ I POLITYKĘ FORUM MIŁOŚNIKÓW MAXI SKUTERÓW bo chyba nie po to został stworzony taki twór jak BURGMANIA. Mamy tu się spotykać wymieniać informacje z zakresu naszego hobby. A tymczasem okazujemy totalny brak tolerancji w stosunku do kolegów i przyjaciół o odmiennych poglądach. A teraz słowo do admina Kisiel przywróć mi wiarę w człowieka o bezstronności i tolerancji bo takim powinien być admin i jeszcze raz z wyrazami szacunku KLIMEK

P.S. Sorry Kisiel ale dopiero teraz doczytałem się o przeniesieniu mojego postu do off topic przyznaje mój błąd ale za to masz u mnie !piwko

Odnośnik do komentarza

P.S. Sorry Kisiel ale dopiero teraz doczytałem się o przeniesieniu mojego postu do off topic przyznaje mój błąd ale za to masz u mnie !piwko

No a nie mówiłem? Zrozumiałe to jest że wszystkim plemniki stoją na żółtym świetle, jeszcze troszkę, wiosna tuż, tuż i pójdą na zielonym. !winkiss

Ale jeszcze raz powtarzam, spokój, opanowanie, to jest najważniejsze,

I dajcie już spokój adminowi, on robi swoją ciężką robotę.

Ja nie chciał bym być adminem i uwierzcie mi Wy też nie.

Roni proszę o zamknięcie tematu. :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jakeś w gorącej wodzie kąpany, to musisz uważać żeby się nie wystawić na pośmiewisko.

A piwa z osobami które uważają ze mam nierówno pod sufitem nie pijam.

Temat z przyczyn oczywistych zamykam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...