Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Peugeot HYbrid 3 Compressor


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Znalazłem takie coś - jakby mieszanka MP3 i Kioska C1.

aeb51a71f5b3e2e2c4aff49b5223da9d.jpg

Więcej tu: NADUŚ

Przeszukałem nasze forum i nie znalazłem niczego na ten temat, jedynie Piaggio mp3 Hybrid.

Czy ktoś coś wie na jego temat?

Odnośnik do komentarza

Z tego co mi wiadomo Maxi-skuter Peugeota nadal jest conceptem !yawn

Ale kilka danych jest podanych o tym modelu: łączna moc to 48KM, łączna bo skuter ma aż trzy silniki jeden spalinowy(nie wiem o jakiej pojemności !placz ) i dwa elektryczne-napędzają one przednie koła, mają po 4KM każdy i są zasilane beterjami litowo-jonowymi. Maxi jest również wyposażony w system odzyskiwania energii dzięki któremu przy hamowaniu są ładowane ogniwa. Skuter posiada również system "Stop&Start"-jak skuter się zatrzyma jest wyłączany silnik. Systemy zastosowane w HYbrid 3 Evolution mają zaowocować spalaniem rzędu 2 l. na 100 km oraz emisją dwutlenku węgla na poziomie 48g/km.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przeszukałem nasze forum i nie znalazłem niczego na ten temat, jedynie Piaggio mp3 Hybrid.

Czy ktoś coś wie na jego temat?

Studium, które było wizją Peugeota w 2008 roku. Hybrid raczej utknął na deskach projektanów i nic nie wskazuje aby miał się objawić "po latach".

Zresztą pisaliśmy kiedyś o tym projekcie... Archiwum Burgmanii

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zresztą pisaliśmy kiedyś o tym projekcie... Archiwum Burgmanii

No tak, forum przeszukałem, ale nie przyszło mi do głowy, żeby zajrzeć na Burgmanię... Ale swoją drogą mało jest na ten temat. I szkoda, że nic z tym (chyba) nie robią.

[OT] Btw. - Znalazłem to szukając ich nowego wynalazku - auta Peugeot 3008 Hybrid - dwulitrowy diesel + elektro. U nasz jeszcze niedostępny. [/OT]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...