Skocz do zawartości
Forum Burgmania

3 kolowy skuter piaggio!!


regis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Hahahahha Regis... Za dużo tych "G" dałe? a ja sie dziwiłem czemu link niedziała...

www.it.piaggio.com lukajcie sobie... Całkiem przyjemny sprzęt... <_<

hahaha choć przód ma jak MRÓWKOJAD !YES ...

Hahaha dalej ze ?miechu sie zwijam... Niewiem jak co? takiego mogli stworzyć... Normalne JAJO... :lol:

Ale nietypowe, to trzeba przyznac...

Pozdrawiam, Kubek !YES

EDIT: Znalazłem jeszcze to http://piaggio3r.kataweb.it/ dłuższy i bardziej wyraĽny filmik... Mimo wszysko to takie "nietypowe" urz?dzenie... Ale 2 tarcze z przodu ma !YES ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A mi sie bardzo podoba, musi sie fajnie w terenie sprawowac. Chetnie bym sie tym przejechal. Wydaje mi sie tylko ze na winklach bedzie troche problematyczne pochylenie, bo jest ograniczone konstrukcyjnie. !OKK

Odnośnik do komentarza
Gość Michał Kupczyk

Jest super, bo:

1) ma szerokosc skutera

2) moze byc ciezszy niz skuter, bo nie jest problemem manewrowanie przy malych predkosciach: blokujesz pochylanie, i objezdzasz samochod 'sztywno'

3) Jezeli jeszcze dodadza do niego dach jak w C1 to bedzie super rozwiazanie na dojazdy: Zwinnosc i porecznosc motocykla, a wygoda mikro samochodu.

--

Michal

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że ma co? w sobie !tut .

Ciekawe doznania by były po jeĽdzie tym czym?!OKK .

Ale realnie patrz?c jeżeli by wszedł do produkcji to cena była by równie dziwna(wysoka) jak konstrukcja, a dalej id?c czmu by nie zrobić i tyłu takiego jak przód.

Odnośnik do komentarza
Jest super, bo:

1) ma szerokosc skutera

2) moze byc ciezszy niz skuter, bo nie jest problemem manewrowanie przy malych predkosciach: blokujesz pochylanie, i objezdzasz samochod 'sztywno'

3) Jezeli jeszcze dodadza do niego dach jak w C1 to bedzie super rozwiazanie na dojazdy: Zwinnosc i porecznosc motocykla, a wygoda mikro samochodu.

--

Michal

witam!

blokowanie przedniego zawieszenie sluzy przedewszystkim do postoju: nie ma potrzeby podpierania sie nogami - skuter stoi sam :lol:

pozdro

maciek

Odnośnik do komentarza

heh wygl?da jak pojazd Lorda Vadera :lol:

Ogólnie ciekawy pomysł. Zastanawiam sie tylko czy, a jak tak to kiedy i w jakiej postaci trafi na rynek, bo jego chwilowy wygl?d jest zbyt "surowy" jak na włosk? stylistyke (jaka? inspiracja Zoomerem i PS250?)

...And pozdro for All

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
heh wygl?da jak pojazd Lorda Vadera !w00t

Raczej przypomina troszkę quada orurowanego ale my?lę że wersja do ludzi(jak wogóle będzie) będzie bardziej cywilizowana, wszak włosi to mistrzowie stylistyki (Bertone , Giugiaro ) i bardziej ubrana !tut

podbor77_04.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...