Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego - Częstochowa 2012


gladki83

Rekomendowane odpowiedzi

Ja planuje !YES

Widze, ze 15'ego bedzie wiecej grup:

15 IV - Pielgrzymka Motocyklistów

15 IV - Pielgrzymka Rodzin Katyńskich

15 IV - Pielgrzymka Maturzystów Diec. Zielonogórsko-Gorzowskiej

15 IV - Pielgrzymka Kupiectwa

Czy to znaczy, ze bedziemy razem?

Jak to wyglada?

Odnośnik do komentarza

Widze, ze 15'ego bedzie wiecej grup:

Nie wiem dlaczego w tym roku jest więcej grup. Ja już 3 razy byłem (też na jajku :ph34r:). Całkiem przyjemna impreza, jest tłoczno wszędzie - to fakt. Ale na mnie robi pozytywne wrażenie. Przeważnie można spotkać kogoś ze znajomych. Mam nadzieję, że w tym roku wybierzemy się grupą Burgmanii, a jeśli nie to spotkam kogoś na miejscu.

Zawsze możesz zobaczyć na Youtube. Jest dużo filmików z poprzednich lat.

Odnośnik do komentarza

Ja się wybieram !scooter będzie to mój bebiut :lol:

Mam nadzieje, że się nie zawiode. Ale licze się z tym że atmosfery jak w Małej nie będzie !placz1

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie ze jade z plecaczkiem.

A kazania mam gleboko w nosie, jedziemy aby wspolnie nawinac troche kilometrow.

Obejzec "kilka" fajnych maszyn, spotkac sie ze znajomymi

a w drodze powrotnej zahaczyc o cos ciekawego.

Proszę o nie używanie słów wulgarnych na forum

kisiel

Odnośnik do komentarza

Ja zamierzam pojechać !scooter do Częstochowy. Jestem wierzącym katolikiem i normalną, oczywistą sprawą jest dla mnie wizyta na Jasnej Górze. Pojadę tam pomodlić się o udany, szczęśliwy sezon motocyklowy 2012. I ta nasza modlitwa powinna być w tym wszystkim najważniejsza. Jesteśmy przecież w 90 procentach katolikami a nie ateistami. Chociaż nawet i ateiści są mile widziani pod Jasną Górą !YES . Nie jadę tam dla kazania ale też nie jadę po to aby cały dzień chodzić z aparatem !tut lub godzinami nawijać o głupotach z innymi motocyklistami. Jadę tam dla Boga. Bo to Jasna Góra a nie np. Radom, Białystok czy Ustka. Pozdro dla skutmaniaków !OK , Wojtek

Odnośnik do komentarza

Wojtek,

zastanawiam sie, czy po prostu nie pojechac na Jasna Gore bardziej indywidualnie, w inny weekend, jesli kazanie mialoby byc bardziej jak ostatnio, a nie do kierowcow jednosladow...

Tym bardziej, ze jak zauwazylem - w ten dzien beda rowniez obecne inne grupy... Sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Znamy już termin corocznego zlotu w Częstochowie :D

W tym roku wypada on 15 Kwietnia (Niedziela)

źródło KLIK

Kto się wybiera?

Proponuję trzymać się tematu a nie debatować na tematy wiary lub niewiary.

Jak będzie sprzyjał klimat (pogoda) to pewnie znajdzie się kilka osób z regionu, z którymi z wielką przyjemnością wybiorę się do Cz-wy. Przyjemnie będzie spotkać się w większym gronie Burgmaniaków i razem pojeździć oraz pogaworzyć.

Odnośnik do komentarza

mimo wszelkich mało atrakcyjnych opisów jako jedno roczny praktykant jadę na JG do zobaczenia !OK !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ja śmigam na jg co roku od 2004 w tym roku też śmigne -gniemy bo grupa śląsk w częstochowie coraz liczniejsza a polityka w kazaniu mi zwisa imam ją w ....

Odnośnik do komentarza

na 95% będę(tak jak w poprzednich latach nocleg w Cze-wie)

BTW-P.nie napinaj się."Kólka roźańcowego" nie zmienisz(czyt.każdy ma swój świat)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli będzie jechała większa grupa to może i ja się wybiorę odwiedzić rodzinę ale rozumiem, że takie ustalenia będą na regionalnych?

PS

@Kisiel:

Zachowujesz się jak katecheta.

Czy ponieważ to wątek o wyjeździe na JG dopuszczasz religilne stwierdzenia typu:

(...)To prawda, że Bóg jest wszędzie, w każdym miejscu na naszej planecie i poza nią.(...)

ale innych, tych przeciwstawnych już nie i ich autorów karcisz na czerwono?

Nie nazbyt to jednostronne? Była już kiedys podobna instytucja... :angry:

Mnie na przykład, co do zasady, nie po drodze z klerem i powyższa indoktrynacja kocielna mogłaby mnie urazić, co nie zmienia faktu, że Częstochowę i klasztor lubię.

Więcej luzu, zwłaszcza jako admin.

:P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tytułem sprostowania.

Mnie też z klerem nie po drodze, co już wcześniej napisałem.

Jeżeli ktoś w moich działaniach widzi jakikolwiek przejaw wspierania wiary katolickiej to ma klapki na oczach.

Temat był dla mnie obojętny i nawet do niego nie zaglądałem do czasu kiedy zaraportował go jeden z Klubowiczów.

Nadal uważam że jedyny post który jest poniżej krytyki to post AS600 - nie jest zainteresowany, nie jego bajka ale opluć nie omieszkał. Z resztą polecam lekturę innych postów kolegi AS600.

Pozostałe raportowane posty to zwykły OT (offtopicus vulgaris) i do nich odnosi się informacja którą pozwoliłem sobie (w żartach) nazwać ogłoszeniami parafialnymi.

Widać potrzeba Wam chłopca do bicia bo nagle z Rydzyka i tego palanta co bełkotał z ambony w zeszłym roku (moje prywatne zdanie) wleźliście na mnie. Bo Wam zabroniłem - feee moderator :angry:Zejdźcie ze mnie, piszcie na temat to i ja się odczepię.

Jak chcecie sobie pobluzgać na kler to załóżcie temat w OT i po krzyku. Szanujcie autora topicu, który na pewno nie chciał żeby jego temat wyglądał w ten sposób.

>>>>> POSTY AUTOMATYCZNIE POŁĄCZONE <<<<<

Wydzieliłem z tematu OT i przeniosłem do odpowiedniego działu. Niewiele z niego zostało.

Od tej pory piszemy kto jedzie, kto nie jedzie i uzasadnienie.

Jak ktoś chce się wyżalić że mu się coś nie podoba, lub zaatakować moją osobę proszę o korzystanie z tematu do którego linka umieszczam poniżej.

http://www.forum.burgmania.net/topic/14532-wyjazd-do-czestochowy-na-rozpoczecie-sezonu-2012/

Odnośnik do komentarza

(...)

Mnie na przykład, co do zasady, nie po drodze z klerem i powyższa indoktrynacja kocielna mogłaby mnie urazić, co nie zmienia faktu, że Częstochowę i klasztor lubię.

(...)

Tytułem sprostowania.

Mnie też z klerem nie po drodze, co już wcześniej napisałem.

(...)

Widać potrzeba Wam chłopca do bicia bo nagle z Rydzyka i tego palanta co bełkotał z ambony w zeszłym roku (moje prywatne zdanie) wleźliście na mnie. Bo Wam zabroniłem - feee moderator :(Zejdźcie ze mnie, piszcie na temat to i ja się odczepię.

Jak chcecie sobie pobluzgać na kler to załóżcie temat w OT i po krzyku. Szanujcie autora topicu, który na pewno nie chciał żeby jego temat wyglądał w ten sposób.

(...)

NA Zlot Gwiaździsty wybieram się, choć widzę, że będę jechał sam bo kolegom ze mną "nie po drodze". Nie spodziewałem się, że tak łatwo zostanę wykluczony z "towarzystwa" w tym miejscu... na szczęście poznałem w Burgmanii wielu świetnych bardziej tolerancyjnych ludzi, a nawet Przyjaciół :D. Więc może jakąś małą grupkę zmontujemy :).

Z coraz większym niesmakiem (nie chciałem użyć innego określenia, choć ciśnie mi się samo "pod palce) czytam posty zamieszczane na Forum Maxiskuterowym. Nazywanie drugiego człowieka "bełkoczącym palantem" i jednoczesna prośba o nie-bluzganie wprowadza mnie w lekkie zadziwienie :), ale propozycja "pobluzgania" na mnie w innym temacie Forum Burgmania.net powoduje bezwarunkowy odruch yucky.gif.

Proszę też o zdjęcie piętna z Kisiela, który jest Administratorem i przyjmując Raporty o nieodpowiedniej treści zareagował tak jak powinien. To ja raportowałem naruszenia netykiety - OTy w tym temacie. I tu nie ma znaczenia komu z kim "po drodze" ze względu na jego wiarę, przekonania, zawód, kolor skóry, posiadany skuter lub ilość zer na koncie w banku. Panowie trochę luzu i tolerancji wobec wierzących w Boga i Matkę Najświętszą, której sanktuarium jest na Jasnej Górze - to dlatego Zlot Gwiaździsty jest w tym miejscu :). Organizator Zlotu Gwiaździstego pisze w oficjalnym komunikacie:

I jeszcze jedna prośba – jeżeli nie potrafisz zachować się w kościele - nie przyjeżdżaj – Jasnogórski Zlot nie jest dla Ciebie.

A jak już przyjeżdżasz to się nie dziw, że głównym punktem programu nie jest kiełbasa z grilla albo striptease.

Każdy jedzie tam, gdzie mu "po drodze" :).

Odnośnik do komentarza

JESTEM POCZĄTKUJĄCYM ZLOTOWICZEM I CHCIAŁ BYM POLECIEĆ DO CZĘSTOCHOWY NA ROZPOCZĘCIE SEZONU JESTEM Z KŁODZKA DOLNOŚLĄSKIE WYBIERA SIE MOŻE KTOŚ Z TEGO REJONU?

caps lock oznacza krzyk proszę pisać bez używania dużych liter i poprawić tekst

Administracja

sorki za moją pierwszą wtope ale jestem nie tylko początkującym motocyklistą ale tez forumowiczem administracje proszę o wybaczenie !placz1

Odnośnik do komentarza

Jadę jadę oczywiście - ale moja pielgrzymka jak co roku w Cz-wie kończy się w KFC albo w Macu koło Casto :D

Na Górę mnie nie ciągnie byłem raz i dziękuję...ścisk i młyn totalny

pzdr

Odnośnik do komentarza

Byłem 2x i mam mocno mieszane uczucia - z jednej strony impreza jedyna w swoim rodzaju, mnóstwo "swoich" w jednym miejscu, można niespodziewanie spotkać np. sąsiada !OKK , popatrzeć na ciekawe sprzęty z każdej motocyklowej bajki - do dziś jak mam zły humor to sobie go poprawiam patrząc na parę egzemplarzy z zeszłego roku !OK - i z Panem Bogiem rozpocząć sezon. Z drugiej - wielki chaos, tłum i ścisk, wielu niezbyt ogarniętych próbujących się przepychać bez pomyślunku, większośc czasu spędziłem stojąc w korku zarówno tam, jak i z powrotem... Gówniarzeria odpalająca sprzęty w czasie mszy, jarająca i głośno bluzgająca to jakoś nie mój klimat, a niestety trochę tego się zawsze trafi. Nie wiem, czy pojadę w tym roku, może raczej śmignę sobie w jakieś bliższe górki typu Żywiec-BB-Wisła, a na JG wpadnę już "po wszystkim"?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam,Ja rowniez planuje wylot na JG i bedzie to moj debiut... Czy jest juz grupa z W-wy i okolic,ktora sie szykuje na ten wyjazd razem w grupie???

Odnośnik do komentarza

Ja jade 15 IV jako Pielgrzymka Maturzystów Diec. Zielonogórsko-Gorzowskiej. Jeszcze nie wiem czy autobusem czy samochodem, ale napewno się pojawie. Fajnie będzie po raz pierwszy zobaczyć logo burgmanii.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

a czy ktoś będzie jechał w niedziele rano z wrocławia to ja sie chętnie przyłacze. Byłem dwa lata temu i było fajnie, choć z przygodami

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...