Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Wicku 2012...


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w 2012 roku odbędzie się jednak zlot w okolicach Lęborka?

Oto co wyczytałem: "(...)Dni 12-15 sierpnia upłyną w Wicku pod znakiem Ogólnopolskiego Zlotu Skuterów.(...)" ...

Do znalezienia na stronie: KLIK TU

Odnośnik do komentarza

Mi się tam bardzo podobało i jak nic mi planów nie pokrzyżuje to na pewno pojadę,naprawdę warto ruszyć te 2 kółka

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

w ogole niektore opisy swiadcza o tym-ze pare imprez sie juz odbylo-" Na początku marca odbyła się Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów, a w połowie marca można było zajrzeć na Warszawski Bazar Motocyklowy. Inne imprezy, które odbyły się w marcu to miedzy innymi: Motor Show Poznań (największa tego typu impreza w Polsce), Szczeciński oraz Bydgoski Bazar Motocyklowy.

Miesiąc kwiecień to kolejne imprezy dla fanów motocykli. W dniach 2-3 kwietnia odbyły się Ogólnopolskie Targi Motocyklowe"

MOze to opis z zeszlego roku?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak - tylko że to początek tygodnia 12.08 - to niedziela a 15.08 to święto Wniebowzięcia NMP. W związku z tym pewnie będzie długi wekend , no i większość będzie miała wolne

ups.. Soory !! mogłem sprawdzić od razu. Rzeczywiście stary kalendarz imprez .12.08 .2011 to był piątek , a więc tematu ni ma

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...