Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spot ;)


Gość miki

Miejsce spotu 8.02.2012  

6 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Ciezko sie zdecydowac. Wybralem Karczme bo w sezonie moze byc tam wiecej miejsca i normalny parking + grill.

Ale Pomidorka bym nie skreslal. Mozna by od czasu do czasu sobie odmienic, i zamienić wypasione zeberka i inne frykasy kuchni polskiej na super wloska pizze i czekoladke :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Głosowanie jak jest zaznaczone na początku dotyczy najbliższego spotu. Ja jestem za karczmą. Później można zmienić. Jak nam już brzuchy urosną.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe, faktycznie chodzilo o najblizszy spot :) A ja myslalem ze o caly najblizszy sezon :)

Tym razem postaram sie przyjechac glodny :).

Odnośnik do komentarza

Uwaga Uwaga wyjątkowo pojawimy się w Waszej Karczmie proszę o przygotowanie płatków kwiatów bo me zacne nogi nie będą stąpać po nagich dywanach.

Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to, że nikt nie chce sypać kwiatów. To ja chyba też się nie pojawię pójdę posypać głowę popiołem. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja niestety nie dotre. Dopiero wrocilem z delegacji, a jeszcze popiolem glowe dzis trzeba posypac . Tak ze za 2 tygodnie sie pewnie zobaczymy.

Michal bedziesz musial za 2 tygodnie tez wpasc :lol: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...