Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Otwarcie sezonu 2012


Krzewik

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie za wcześnie aby coś konkretnego napisać.Proponuję, zewrzeć szyki i postarać się wystawić jeszcze liczniejszą grupę naCzęstochowę.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie za wcześnie aby coś konkretnego napisać.Proponuję, zewrzeć szyki i postarać się wystawić jeszcze liczniejszą grupę naCzęstochowę.

Na Częstochowę? A po cóż tam jechać?

Odnośnik do komentarza

By:

  • poczuc spaliny i usłyszeć 30.000 maszyn
  • uczestniczyć w nabożeństwie
  • być częścią największego zlotu w Polsce
  • się przejechać malowniczymi drogami
  • ...

powodów może być tyle ile uczestników :rolleyes: Ja byłem tam dopiero 2 razy i nie zamierzam odpuszczać, zawsze było super.

Odnośnik do komentarza

By:

  • poczuc spaliny i usłyszeć 30.000 maszyn
  • uczestniczyć w nabożeństwie
  • być częścią największego zlotu w Polsce
  • się przejechać malowniczymi drogami
  • ...

powodów może być tyle ile uczestników :ph34r: Ja byłem tam dopiero 2 razy i nie zamierzam odpuszczać, zawsze było super.

Jade rowniez

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że msza katolicka nie wszystkich pociaga :-)

Ale okolice Częstochowy są ładne i zawsze z kolegami łączymy mszę z pojeżdżeniem po okolicy. Przyjeżdżamy 1-2 dni wcześniej, urządzamy sobie wycieczkę/ki + grill wieczorem. A w niedzielę msza + lody + spokojny powrót drogą nie główną - czyli wycieczka cd. BARDZO MIŁO wspominam oba wyjazdy na zlot gwiażdzisty, jakie zrobiliśmy z kumplami z pracy.

No i widok TYSIĘCY motocyklistów razem, bezcenny!

Tylko, że się chyba zrobił straszny OT. Zaraz jakieś opierdaty zarobię :-(

Odnośnik do komentarza

W tamtym roku uzbierała się dość liczna grupa z regionu łódzkiego, jadących na rozpoczęcie sezonu do Częstochowy. Ciekawe jak w tym roku :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też wybieram się do Częstochowy. I wcale nie po to aby słuchać jakiegoś popaprańca tylko po to aby prosić w modlitwie o to żebym mógł w przyszłym roku znów tu przyjechać z moimi kolegami w takim samym składzie.NIE MNIEJSZYM

Odnośnik do komentarza

Ja też wybieram się do Częstochowy. I wcale nie po to aby słuchać jakiegoś popaprańca tylko po to aby prosić w modlitwie o to żebym mógł w przyszłym roku znów tu przyjechać z moimi kolegami w takim samym składzie.NIE MNIEJSZYM

Nie potwierdzę ale i nie zaprzeczę ze pojade.Przez oststnie dwa lata tak "trafialo" że w sobotę firmowe sprawy załatwiałem w "Łodzkiem" a potem nocleg w Cze-wie wpadał :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szkoda że nie pojechałeś z nami w tamtym roku może byś zmienił zdanie.

Wiesz KROPI Bo my z łódzkiego bardziej wolimy naze towarzytwo niż gadanie o tym czy o tam tym?

Może w tym roku wybierzez się z nami wspólnie to się przy okazji poznamy.

Odnośnik do komentarza

Dzięki ;) . Zwykle jeździłem z ekipą z sąsiedztwa, całkiem ciekawy zestaw "od skutera do choppera" - więc towarzysko to i owszem, bardziej mnie wkurza to, co tam się dzieje na miejscu... !NOT . Ale poznać się zawsze będzie miło :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No panowie myślę że kończymy dywagacje na temat racji które nami kieruja podczas wyjazdu na Jasną Górę.Proponuję zacząć tworzyć listę chętnych na wyjazd i proszę o propozycję trasy przejazdu !scooter

Odnośnik do komentarza

Chetny oczywiście jestem. Czy się uda to jeszcze nie wiem.

Co do trasy to coś pomyslę. Choć jak patrzę na obecne dziury na drogach to naprawdę zastanwaiem się nad zmianą scooter.gif na jakiegoś kłada albo czołg. Bo inaczej grozi wheelchair.gif

Odnośnik do komentarza

wyjazd, tradycyjne spotkanie na shelu a godzina wyjazdu, i trasa powrotu to do ustalenia przez przewodnika cyklona !scooter !scooter !scooter ;)

Odnośnik do komentarza

Założyłem ten temat i okazało się że sam nie mogę w nim uczestniczyć wallbash.gif i dużo świetnych oraz spontanicznych spotów mnie ominie gdyż jestem od tygodnia w niemczech i tak pozostanie do konca czerwca a to jakby nie patrzył prawie połowa sezonu.thumbdown.gifscooter.gif

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.

scooter.gifscooter.gifscooter.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...