Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LUTY 2012 w Zach-Pom


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dzisiaj ja otwieram nowy miesiąc, trzeba zrobić jakieś spotkanie chętnie kawa i ciastka. Jakieś propozycje

Odnośnik do komentarza

Witam wszytkich w lutym. Odliczam dni, aż będzie można jeździć. Rok temu na początku marca wybudzałam skuta z zimowego snu. Ciekawe jak będzie w tym roku? Mam nadzieję, że podobnie. Aby do wiosny ... !scooter

Odnośnik do komentarza

Hej Samba. :)

Miejmy nadzieję, że wiosna będzie ciepła.

Już mi zaczyna być brak naszych sobotnich eskapad. :)

Tym bardziej, że główny przewodnik (ArtCho) wraca na trasy w skuterowym wydaniu. !OK

Odnośnik do komentarza

Dla mnie im zimniej tym lepiej a to dlatego ze zlamalem noge !wchair i jeszcze 5 tygodni jestem uziemiony. Wiec im gorsza pogoda tym mniej cierpie z niemoznosci uzywania motoru. Ale nie bedac totalnym egoista zycze wam aby wiosna przyszla jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

witam:) dzis rano w swinoujsciu -24 st.C chcialem skutem do pracy:)...ale zapomnialem!!zimowek nie mam:) a kawe czy cherbatke to i owszem cosik cieplego:) i ksiakies plany na sezon:)obcykac moze?? ...nad morze:)..pozdro:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzisiaj ja otwieram nowy miesiąc, trzeba zrobić jakieś spotkanie chętnie kawa i ciastka. Jakieś propozycje

marek ciastko chętnie kawa nie koniecznie, tylko cholender za dużo kilosów do was lecieć!

orzeł i gienia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

marek ciastko chętnie kawa nie koniecznie, tylko cholender za dużo kilosów do was lecieć!

orzeł i gienia

Co to dla ciebie 500 km.

-------------------------------------------------------------

Jutro u Rzelu na Orlen ul. Kolumba po 19-tej !wchair

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Co to dla ciebie 500 km.

-------------------------------------------------------------

Jutro u Rzelu na Orlen ul. Kolumba po 20-tej !wchair

te 5set to wybijało do Świeszyna pod koszalinem jak smigaliśmy do rodzinki,A do ciebie trzeba chyba coś jeszcze dołożyć?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

te 5set to wybijało do Świeszyna pod koszalinem jak smigaliśmy do rodzinki,A do ciebie trzeba chyba coś jeszcze dołożyć?

O tam 100 km. więcej to przecież nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Co to dla ciebie 500 km.

-------------------------------------------------------------

Jutro u Rzelu na Orlen ul. Kolumba po 20-tej !wchair

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A w piątek damy też radę? Niestety jestem wyjechany... Wracam w czwartek wieczorem...

Odnośnik do komentarza

W piątek mam wolne, ale żeby się spotkać na jakiejś herbatce - jak stary koń wyścigowy,nie widzę przeszkód.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W piątek mam wolne, ale żeby się spotkać na jakiejś herbatce - jak stary koń wyścigowy,nie widzę przeszkód.

Jacek ja również jestem ZA - czyli mam nadzieję że to bedziesz pilotował - u mnie zawsze można i herbatka sie znajdzie do herbatki również

Odnośnik do komentarza

No Samba, już żałuje. B)

Ale wiesz, że ja nie mam zimowego środka transportu oraz obowiązki domowe. whist

Czyżby jakaś impra się szykowała na piątek? Kto stawia? :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jacek ja również jestem ZA - czyli mam nadzieję że to bedziesz pilotował - u mnie zawsze można i herbatka sie znajdzie do herbatki również

Wróciłem. Przejdźmy do szczegółów - zwalamy się do Marka? O której i czym (w sensie transportem publicznym :-)).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wróciłem. Przejdźmy do szczegółów - zwalamy się do Marka? O której i czym (w sensie transportem publicznym :-)).

No to znaczy ustalone, zapraszam - teraz tylko godz. może 19-ta, transport jak kto lubi. (mogę się poświęcić i zrobię za autobus/tramwaj)

Kolegów których nie znamy osobiście również zapraszam jest okazja na integrację.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to znaczy ustalone, zapraszam - teraz tylko godz. może 19-ta, transport jak kto lubi. (mogę się poświęcić i zrobię za autobus/tramwaj)

Kolegów których nie znamy osobiście również zapraszam jest okazja na integrację.

Ja tak. Jeśli Marek będziesz jeździł w moich okolicach, to się polecam. Jeśli nie - przyjadę sam. Przywiozę piwko z Czech. Coś więcej? No bo to imprezka składkowa :lol:

Odnośnik do komentarza

Ja też będę koło 19.

!piwko zabiorę. W końcu to spotkanie bez kółkowe. :)

Innych mniej lub bardziej aktywnych, starych i nowych maxi !scooter też zapraszamy na spotkanie.

Odnośnik do komentarza

Impreza zakończyła się po północy, poruszono wiele tematów interesujących prawie wszystkie strony.

Wśród ciekawostek było m. in. zwiedzanie pięterka po ciemku i mały sparring na schodach.

Na szczęście obyło się bez śpiewów pod blokiem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...