Skocz do zawartości
Forum Burgmania

rajd kocich gór


pinio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, byłem w ubiegłym roku i postaram się również uczestniczyć w tej edycjii. Polecam bardzo fajna impreza. Burgmaniakom z daleka mogę zaklepać nocleg po taniości :lol: w moich okolicach.

Odnośnik do komentarza

I ja z Lucjanem byłem, piwo piłem i rejony kociogórskie zdobyłem. Imprezę polecam jako świetną zabawę i okazję do zwiedzenia dróg mało uczęszczanych. Będę. Awaryjnie mogę również przygarnąć na nockę ze dwóch kierowników (albo kierowniczki).

Odnośnik do komentarza

Raj jest dla wszystkich i skutery i choppery i ścigi, w zeszłym roku było prawie 200 ekip na wszystkich rodzajach jednośladów. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Ja niestety nie mogę być na rajdzie a start jest tylko 10 km od mojego domu !sciana W tym czasie mam wyjazd do Pobierowa - służbowy :) Zapraszam wszystkich bo okolice są naprawde przepiękne, organizatorzy przygotowują ciekawą trase oraz wiele fajnych i śmiesznych konkursów, można się wiele ciekawego dowiedzieć o regionie, zwiedzić interesujące miejsca. Przyznam że w tamtym roku było dla mnie kilka niespodzianek choć mieszkam w tym regionie od urodzenia !OK

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

I tak w naszym gronie mamy zaszczyt powitać laureata:

III Edycji Rajdu Kocich Gór

A jest nim..... UWAGA....:

W niepowtarzalnym stylu, z sobie tylko właściwym wdziękiem no i oczywiście przy wsparciu doborowego towarzystwa.

IX-te miejsce na podium zajął:

MISIOOOO

Owacje na stojąco, uściski i pocałunki mile widziane - oczywiście za aprobatą głównego zainteresowanego.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja tylko dopiszę że w Rajdzie startowało prawie 200 motocykli tak więc wynik Misioooa należy uznać za dobry.

A w Gymkhanie organizowanej przy okazji tego Rajdu 1 miejsce na Burgmanie 650 (!) zdobył Ogryzek.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak to przy ogłoszeniu wyników powiedzieli: " i kolega objechał wszystkich skuterem..." :clapping:

Mamy to na filmie (niestety kiepska ze mnie operatorka, nawet nie umiałam wyłączyć kamerki...) :

[media=]

[/media]
Odnośnik do komentarza

Gratulacja, w drodze do Wołowa w sobote rano widziałem całe mnóstwo motocyklistów z numerami startowymi, pogoda super, fajnie że impreza się udała i gratulacje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...