Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rockowy muzyk na zloty i pikniki


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem dziś polecić wszystkim organizującym zloty, pikniki czy inne imprezy motocyklowe, postać Alexa Carlina. To Amerykanin od paru lat mieszkający w Polsce. Występuje jako solista albo z różnymi zespołami. Oprócz swoich utworów gra też sporo coverów. W czasie występu mogą przyłączać się do niego gitarzyści ochotnicy. Chyba największym wyczynem Alexa jest rekord Guinessa w grze na gitarze, pobity w pubie Bourbon Street w Radomsku. Oto jego strona i trochę namiarów.

Organizowałem mu już występ z jego zespołem "The Henchmen" i wiem co potrafi:

http://www.alexrok.com/

Tel.: 600 513 677

GG: 5802686

email: pynotic@hotmail.com

27hour.jpg

hollywood11.jpg

Jeżeli ktoś sobie życzy, to dorzucę linki do filmów, by mógł zobaczyć tego chudzielca w akcji

Obiecałem linki, no to słowa dotrzymuję:

Tak Alex szaleje z zespołem ...

Odnośnik do komentarza

Hmmm, powiem delikatnie, nie podoba mi się wogóle ;) ... Szczerze powiedziawszy, gdyby organizator jakiejkolwiek imprezy naraził mnie na taką... hmmmm... "muzykę", to bym takie występy opuścił. To jest oczywiście tylko moje prywatne zdanie.

PS. Jak słyszę coś takiego, to od razu przypominam sobie naszą "procesję" na zlocie w Berlinie i zapewnienia organizatorów, że drugi raz na coś podobnego się nie nabiorą. W tym roku ma być zwykły DJ i tak będzie chyba lepiej...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zespołów i wykonawców na zloty i inne imprezy jest "masa" ale zawsze jest problem - co się komu podoba. Oprócz zespołów, które bombardują organizatorów ofertami można też skorzystać z oferty strony "zloty".

Choć niezapomniane wrażenia pozostały z koncertu na Burgmanii 2009 to trudno byłoby pobić takie trafienie - w dychę.

IMG_0812.JPGIMG_0759.JPG

IMG_0888.JPGIMG_0885.JPG

Ale dobry DJ potrafi zadowolić każdego (prawie).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

hmmmm ... fundi600 to ja przemyślę kogo zamówić na Burgmanię i jeszcze przedyskutuję to z Patrykiem whist:P

Odnośnik do komentarza

Ja jednak od dyskotek trzymam się z dala ... Bo techno, chill out czy inne elektroniki po prostu mnie nudzą, hip - hop to nie moja epoka, a poza tym już 18 latek na dyskotece to starzec. Oczywiście, że muzycy na zloty nie muszą być koniecznie rockowi (chociaż Alex wcale nie należy do najcięższych), jest cała gama wykonawców bluesa (w tym roku grał u mnie PIFF PARRE z Rudy Śląskiej) bardzo widowiskowy jest wyspiarski folk, a szanty to już podchodzą prawie każdemu. Zresztą DJ jest na każdym gminnym festynie podczas dyskoteki pod gwiazdami, ale wy bawcie się dobrze. Ja posiedzę nad jeziorem albo wybiorę się na rekonesans.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lucas nie było Cię w Warce to na razie nie znasz możliwości DJ'owskich na Burgmanii więc nie zniechęcaj się tak na wstępnie.

Oj tak tak tylko DJ-ka cycki.gif !OKK

Zlot będzie wtedy wyjątkowy i długo wspominany. !OK

Lub takie coś. Włącz głośniki. 1>KLIK

2>KLIK

Mareczku!!! poczekaj jeszcze rok do szesnastki.

A nie zaciekawiło Cię to że brunet whist

Jeszcze jedno

Mareczku szykuj fryzurę.

IMG_4580.JPG

Odnośnik do komentarza

A ja to bym zaproponował,żeby każdy chętny miał możliwość zapuszczenia na sprzęcie grającym jakiegoś jednego ulubionego utworu !walkm

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jesteś w miejszości i my wolimy DJ-kę

Joasia zacznij szykować sprzęt whist !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza

Grajcie sobie na czym chcecie. Ja tylko podałem informację o człowieku często grającym na zlotach. Niczego nie sugerowałem. W końcu nie ja to organizuję, tylko w tym uczestniczę, a zajęcie na czas dyskoteki sobie znajdę :-) W najlepszym wypadku pójdę spać, bo to chyba w nocy?

Odnośnik do komentarza

Lukas Kolego jak pisali poprzednicy , nie każdemu taka muzyka odpowiada od i cała filozofia .

Powiem Ci że swego czasy grałem w zespole i grałbym pewnie do dziś ale z takich czy innych przyczyn już nie gram . Byłem i grałem na bardzo wielu imprezach i powiem Ci że my Polacy jesteśmy narodem rozrywkowym , a numerem jeden jak nic są mimo wszystko tak dziś z lekka zapomniane wszelakiej maści kawałki (biesiadne) !OKK .

No a jak jeszcze jest do tego miłe towarzystwo i tematy zakrapiane !piwko , to nic dodać nic ująć .

P.S

Napiszę tak nie każdy Kocha walce i tanga , ale jak pisał Bigu ja bym nie wytrzymał takiej muzyki na zlocie .

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem filmiki !!!

Ocena :

Śpiew 2+

Muzyka 3+

Taniec 1

No i najważniejsze ciekawe jak by mu wyszło "Kto ma największy skuter w mieście" ? :) :) :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Znaczna większość koncertowych wersji słuchana w domu nie wypada najlepiej. Składa sie na to wiele elementów, jak nagłośnienie, technika nagrania, a przede wszystkim atmosfera, którą tworzą uczestnicy. Dlatego nie ma się co obruszać na to czy tamto i dyskredytować takiego czy innego rodzaju muzyki. A tobie Lukas radzę posłuchać innych gatunków muzyki nawet tych co wymieniasz jako niestrawne, ale bez uprzedzeń, że taki gatunek to be a inny cacy. Swoją drogą ten muzyk jest taki sobie, ale może na żywo brzmi lepiej. W każdej imprezie najważniejsza jest atmosfera, którą tworzą uczestnicy, a ta wśród Burgmaniaków jest super, niezależnie od tego co leci z głośników.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mi tam muzyka w tańcu nie przeszkadza, ale prawdą jest że przy zgranej paczce i miłej atmosferze można się bawić przy dźwiękach kamertonu !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mi tam muzyka w tańcu nie przeszkadza, ale prawdą jest że przy zgranej paczce i miłej atmosferze można się bawić przy dźwiękach kamertonu !YES

Roni, mówisz i masz!

kamerton_1.jpg

a że wygląda on tak smutno to nabijemy na niego kiełbaski.

" i gra gitara!"

Odnośnik do komentarza

Taki OT ;) : Kamertonów to na pewno na zlocie będzie zatrzęsienie, ja też będę miał min. 3 ze sobą :P ... Co prawda tylko do oglądania, ale zawsze to coś :lol: .

Odnośnik do komentarza

Chwile musiało minąć i dopiero gościa skojarzyłem. Kiedyś go poznałem przy okazji innego koncertu, chyba krakowskiego Tripis bo część składu udziela się w The Henchmen. Z tej dwójki to wolę zdecydowanie Tripis !V

Choć "siedze" w podobnych klimatach po obu stronach sceny to zgodzę się z poprzednikami, że na Burgmanię by chłopak nie pasował.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...