Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LUTY 2012


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

A więc co przyszedł LUTY - OBÓJ BUTY !!!

Ełk ma dziś - 20 st. na liczniku i nadal rośnie ,

Zapodawać propozycje na następne dni !!!!!laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Odnośnik do komentarza

A Ty spac nie możesz? :) propozycje na następne dni,to kupić dużo piwa,i nie wychodzic z domu bo zimno... !piwko

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A wy wieta ? że ja mam bezprzewodowca ? (modema se kupiłem ) i w autku podglądam jak mam nockę !!!ph34r.gifzorro.gif

Odnośnik do komentarza

A wy wieta ? że ja mam bezprzewodowca ? (modema se kupiłem ) i w autku podglądam jak mam nockę !!!ph34r.gifzorro.gif

Witajcie. Widze, że świetnie sie bawicie. A internet to Maki zostaw na pobyt w domu bo klientów nie zobaczysz :lol: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

No to wychodzi na to że MAKI znów stawia thumbup.gif

nie wiem jak wy panowie i thumbup.gifpanie ,a le zaczynam odczuwać notoryczny brak jazdy na ZACNEJ scooter.gif

Brrrrrrrrrrrr pogoda zacna tylko co by przed tymi 22stopniami ten minus sobie poszedł wallbash.gif

Odnośnik do komentarza

No to wychodzi na to że MAKI znów stawia thumbup.gif

nie wiem jak wy panowie i thumbup.gifpanie ,a le zaczynam odczuwać notoryczny brak jazdy na ZACNEJ scooter.gif

Brrrrrrrrrrrr pogoda zacna tylko co by przed tymi 22stopniami ten minus sobie poszedł wallbash.gif

Witaj Chłopaku od nas to pójdzie szybciej ale od Was :) .

Pozdrawiam serdecznie i trzymajcie się tam jakoś !OKK .

P.S

Wiosna idzie !OK .

Odnośnik do komentarza

A tutaj,spadł snieg,dziwne no ale jest,a norki smigaja nadal na skutach,tym nic nie przeszkodzi,mysle ze ze dwa miechy i tu zawita ciepełko !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jaro skąd taki wysoki licznik !!!crybaby.gif UUU nas w Ełku tera je -8 st.sweatdrop.gif

A więc co ,,Wiosna -cieplejszy wieje wiatr ''laugh.gif

Odnośnik do komentarza

Maki. Daj jakiś znak. Chyba nie zamarzłeś? Czy kontaktowałeś się z LML? Czy uda się połączyć majowke w Ełku z wycieczka na Litwę?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No w końcu odmarzłem !!sweatdrop.gif

A więc .Jestem po rozmowie z Dominikiem z LML . Oczywiście że rajd LML może być spokojnie połączony z naszą majówką. Panowie na stronie LML trzeba się zarejestrować (Wysłać info.mówiące o chęci brania udziału w Rajdzie podając NICK lub imię i nazwisko i w którym dniu chcę brać udział ),po tym wejść na kolejną stronę i podać szczegółowe dane z nr.tel. (potrzebne do ubezpieczenia w trakcie rajdu NNW ). Zapisywać się na rajd bo Dominik musi dopinać szczegóły!!. Z mojej strony to jest załatwienie bazy noclegowej z wyżywieniem no i myślę że w tym pomogą mi Rafał i Lechu. Myślę że w następnym tygodniu założymy oddzielną stronę lub ( dopniemy się do strony Szymona ) z listą chętnych chcących brać udział w rajdzie + majówce.

Problemem może być jazda z Ełku do Elbląga ponieważ jest to najdłuższy odcinek trasy , a więc potrzeba będzie i dużo kierowców. I tu właśnie apel do kolegów mieszkających na zach. od Ełku , aby zapisywali się na rajd . Na razie tyle co mogę powiedzieć .

Będziemy w ciągłym kontakcie - thumbup.gif

Odnośnik do komentarza

(...) ( dopniemy się do strony Szymona ) z listą chętnych chcących brać udział w rajdzie + majówce.(...)

Oczywiście, że można połączyć oba wątki !YES - może jednak ktoś zdecyduje się wyskoczyć też na Litwę po Ełckiej majówce...??? Inaczej przyjdzie mi przemierzać szlaki Mickiewicza "by one scooterdriving_moto.gif" - sam na dzikim zachodzie...tzn wschodzie !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To jest cisza przed burzą !!! Pewnie sezon u nas szybko się nie zacznie , patrząc na tę aurę za oknem .wallbash.gif

Odnośnik do komentarza

Rafał Ty to potrafisz zmotywowac do napisania... :lol: Zaglądam co jakiś czas,nikt nie pisze to co ja będę sie wychlał :) nikt nie porusza tematu np. majówki LML , czy to jeszcze za wczesnie,żeby podejmowac jakies decyzje... ? :) pozdrawiam

dzisiaj zauważyłem,ale mam pechową reputacje !TAZ :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No właśnie !! Na razie to Ja i Jaro jesteśmy zapisani na testowanie LML crybaby.gif , a na trasie potrzeba jest co najmniej 8 kierowców (4 do jazdy i 4 na podmiankę ).No nie bać się nie będziemy po takich testach jeździć nawheelchair.gif !!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...