Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyrob norme-wystaw mandat


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe rząd wymusza normy dla instytucji które mają służyć Narodowi , to teraz niech mi ktoś powie kto dla kogo jest , czy mafia rządowa cały czas będzie poniewierać Naród , my jesteśmy bez broni nie mamy immunitetu

Odnośnik do komentarza

Są zawody, które ciężko jest ocenić z punktu widzenia przełożonego. Jeśli ktoś ma bardzo dużo róznych zadań, a jego przełożony ma podobnie i dodatkowo zmuszony jest oceniać podwładnych, musi coś wymyśleć. Najłatwiej oceniać poprzez policzalne rzeczy. Np ilość mandatów wystawionych przez policjanta jest jakimś wyznacznikiem jego skuteczności. Oczywiscie, policjant może nad jakąś jedną sprawą ślęczeć pół roku ciężko pracując i nie ma jak tego wykazać. Inny może wystawić 10 madatów w dzień i zajmie mu to 3 godziny. Czyli "punkt" "punktowi" nierówny, ale zawsze te madaty to jakaś metoda. Dobry przełożony będzie potrafił ocenić wagę mandatów i realizację innych zadań. Gorszy - moze nie podołać i pójdzie po najmniejszej linii oporu.

Moze Policja powinna skorzystać z usług jakiejś firmy audytorskiej :surrender: , która im powie jak oceniac podwładnych.

Odnośnik do komentarza

No i teraz mam problem. Będąc uczciwym obywatelem przestaję być prawdziwym patriotą, bo przez głęboką uczciwość niszczę budżet. Wspomagając budżet mandatami, nie mogę być prawy i uczciwy. Ludzie, pomóżcie!!! Jak żyć?!?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ludzie, pomóżcie!!! Jak żyć?!?

Apropos...

Jak rzyć panie premierze?!

A dziękuje, dobrze...

!OKK

Odnośnik do komentarza

cytuję: "Żeby te normy wypełnić, policjanci dogadują się nawet między sobą i wystawiają sobie nawzajem kary w niewielkiej wysokości."

Nieźle się uśmiałem. To brzmi, jakby wszyscy obywatele pedantycznie przestrzegali prawo i trudno byłoby się do czegokolwiek przyczepić. :lol:

Już niedawno wpominałem coś na ten temat. Dla Policjanta nie jest problemem w parę minut wytypować kilku "klientów" do "nagród" i to bez zbędnego wysiłku. Wystarczy wyjść na ulicę i zebrać gagatków, tak od ręki. Pomijam biurokrację i zbędne papierki, ale jakoś nie wydaje mi się, żeby w przypadku karania się nawzajem, była mniej uciążliwa...

Artykuł to ściema i tyle!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I tak to juz jest:

Artykul

A ja na dobry poczatek nowego roku tez zalapalam za parkowanie bez pozostawienia odpowiedniego miejsca na chodniku !placz1

Hmm, bzdury Panowie, nie dajmy sie zwariować.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Warszawscy policjanci jak by chcieli to na jednym skrzyzowaniu by i bloczek dziennie mogli wypisac, za jazde na czerwonym swietle, wjazd na skrzyzowanie bez mozliwosci go opuszczenie przed zmiana swiatel, o bus pasach juz nie wspominam. Mysle ze tak w kazdym wiekszym miescie mozna bloczek wypelnic, nie mowiac o 8 mandatach dziennie m_opiernicz.gif. W Wawie 50km/h jak nie ma korka to jedzie chyba ten komu sie auto zepsulo i jedzie na awaryjnych m_radar.gif

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No cale zachodniopomorskie fotoradarami stoi, a tych straznikow ze Szczecinka pozdrawiam, ich pazernosc przeszla wszelkie ludzkie granice. Dostalem mandat zrobiony od tylu dozwolona predkosc 50 km/h zmierzona 54 km/h na szczescie prowadzil wtedy moje auto John Wayne i przyznal sie do zarzucanego mu wykroczenia vampire.gifChoc ja osobiscie lubie fotoradary od kiedy uzywam yanosika za potwierdzenie fotoradaru 1 pkt z Warszawy do Koszalina mozna ich uzbierać 28 :lol: z czego 22 w zachodniopomorskim wallbash.gif

Zeby nie bylo uwazam ze fotoradary sa potrzebne ale w miejscach naprawde wymuszajacych zmniejszenie predkosci np. przy szkolach, ale te gminne sa glownie nastawione na zarobek a nie poprawe bezpieczenstwa

Odnośnik do komentarza

Generalnie to nie jest dobra wiadomość. Po pierwsze, po raz nie wiem który, jestem załamany siłą Naszego Kraju. Po drugie, jestem przekonany, że większość Super Kierowców, jak się dowie, że tak jest, będzie Nas zabijać na drogach, przez nadmierną prędkość.

Odnośnik do komentarza

A co powiecie na to ?

Kierowcy unikną mandatów? Jest luka w prawie

http://wiadomosci.on...549,w.html#play

To sie zacznie.

Powinni rozwiązać tą służbę jak nie chcą się zająć tym do czego zostali powołani czyli pilnowania porządku (sprawdzanie np kto gdzie śmieci wywozi ,czy sie sprzata po piesku itp)na terenie gmin a nie wchodzenie w kompetencje policji

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jako następny krok ku absurdowi proponuję takie "mobilne" stacje :lol: :

!

Okazuje sie ze rok wczesniej pomysl na mobilny fotoradar byl w Polsce choc wykonanie juz nie tak dobre jak u Remiego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...