Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Chmielno-Wyjazd dla Twardzieli...


Kubo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witka,

Jako, zę był już takowy temat, ale chyba nast?pił RELOAD forum i niektóre temarty zostały skasowane(między innymi ten) to chciałem Go przywrócić.

Jednakże, chciałem takze dorzucić co? od siebie, mianowicie Wrzucam listę obecno?ci, kto ma zamiar się TAM wybrać??

Ja z kolegami z krakowa, my?limy jechać na 50ccm(no bo tylko to posiadamy).

narazie u Nas chętnych jest nawet sporo, więc zobaczymy jak się sprawy potocz?, ale my?lę, ze wyjazd w trasę 600km 50ccm to jest nielada wyczyn(i jeszcze pokonanie jej w 1 dzień :) ), ja dodatkowo będę chyba następnym rekordzist?(je?li wogóle pojadę, bo czort wie czy rodzice zdania nie zmieni?), ponieważ, mam zamiar wybrać się TAM Piaggio ZIpkiem siostry, który jest 1 OSOBOWY, więc kanaa taka sobie wygodna, ale my?lę,że dojadę, bo w trasie 270km nic mi nie było...

Teraz Ciekawi mnie kto z Was jedzie?? Wpisujcie się, a ja postaram się aktualizować listę obecno?ci.

Nasza trasa któr? BYC MOŻE(jest to narazie trasa teoretyczna) pojedziemy, wygl?da TAK:

Start(Trzebinia)-Olkusz(782)-Wolbrom(783)-koniecpol(794)-Radomsko(784)-Bełchatów(741;484)-Żelów(484)-Łask(483)-Szadek(473)-Poddębice(473)-Łęczyga(703)-Kro?niewice(1)-Lubień Kujawski;Kowal;Wrocławek;Ciechocinek;Chełmża(1)-Przed Chełmnem zjeżdżamy na trasę (514) na Grudzi?dz-znów dojeżdżamy na momęt do trasy (1) a potem wjeżdżamy na trasę (214) kieruj?c się na Skurcz-Trzymaj?c się trasy (214) przejeżdżamy Skurcz i Ko?cierzynę, dojeżdżaj?c do Klukowej Huty, gdzie skręcamy na "Now? wie?"; "Kamienicę Szlacheck?" i "Borzestowsk? hutę", a potem już prosto do samego konca podróży "CHMIELNA".

Tak wygl?da trasa, któr? chyba pojedziemy, je?li byłby kto? chętny, się po drodze przył?czyć, ZAPRASZAMY i chetnie weĽmiemy, lecz proszę wziać pod uwage, ze jedziemy wszyscy 50ccm, więc prędkosć 60-70 na trasie i niestety co około 100-130km tzeba będzie stawać na tankowanie, bo mój ipek ma JEDYNE 4l w baku :) .

To chyba tyle narazie.Pozdrawiam Wszystkich i być moze do zobaczenia, Kuba :)

Odnośnik do komentarza

Bzzzzz Witaj Kubo

Przeczytałem twojeg posta jaki? czas temu ale dzi? ogl?daj?c mapę Polski zauważyłem że planujecie jechać bocznymi drogami.

Stanowczo odradzam Ci (Wam) taki zamiar.

Po pierwsze jad?c w pi?tek staniecie oko w oko z TIR-ami jest to mało przyjemne

Po drugie te drogi s? w?skie nie maj? poboczy i s? dziurawe (kierowcy samochodów staraj? się omijać dziury i może doj?ć do zepchnięcia Was z drogi.

Po trzecie łatwiej złapać gumę.

Po czwarte i po pi?te jedzcie główn? drog? oczywi?cie poboczem. Jedzcie na Warszawę a potem drog? nr 7 na Gdańsk. Z Wa-wy jedzie kilka 50-tek mogliby?cie poł?czyć siły i razem dojechać do Chmielna. Ale decyzja i tak należy do Was. Gor?co pozdrawiam i doceniam pomysł. Do zobaczenia w Chmielnie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam,

Dzięki za radę, mamy plan spotkać się wszyscy, którzy maj? zamiar jechać, zeby obgadac t? sprawę w realu, bo przez neta to wiadomo jak to jest...

Napenwo poruszę wtedy Twoj? radę i zobaczymy co z tego wyniknie.

Jednak my?lę, zę zostaniemy przy starej trasie, bo ludzie się wystraszyli odległo?ci i zaplanowali ze dojazd robimy we 2 dni i nocujemy we Włocławku.

Ja tam bym chętnie jechał główn? drog? i w 1 dzień, bo jazda nawet takim MAŁYM G.. jak Zipek nie jest dla mnie męcz?ca i poradziłbym sobie spokojnie, ale jak reszta uważa, ze sobie nie poradz?, to się dosatosuję...

Zobaczymy co postanowimy wszyscy na spotkaniu.

NAPEWNO przybędimey do Chmielna i się znów zobaczymy.

Tym razem będzie to dla mnie okazja, zeby obadać większe maszyny z racji 100% chęci kupna, więc mozę conieco ogl?dnę i pomacam :lol: .

Pozdrowionko, Kuba

Odnośnik do komentarza

nie wiem czemu... ale od tygodnia czasu w koncu udalo mi sie tu zalogowac ... :/

w kazdym wypadku zawiadamiam ... póĽno ale nic na to nie poradze ... z gory przepraszam ... ze zlot odbedzie sie nie w tym samym miejscu co rok temu ... ale 200m dalej ...

niestety nie doszedłem do odpowiadaj?cego mi porozumienia z dotychczasowym osrodkiem ... i konkurencja to wykorzystała ...

dalej ... jedzie sie tak samo jak rok temu i 2 lata temu ...mijamy recepcje ... mijamy dotychczasowe pole namiotowe.... dojeżdzamy do rozjazdu ... i skrecamy w lewo ... osrodek nazywa sie "DANUSIA" i wszystkie domki s? zabookowane dla uczestnikow zlotu ... mozna dzwonic i osobiscie sobie zmawiac ...

wlascicielka osrodka wyszla z bardzo interesujacymi propozycjami: m.in oplata za domek a nie za osobo-dobe ...

PRZEPRASZAMY WSZYSTKICH DLA KTORYCH ÓW ZMIANA JEST JAKIMKOLWIEK UTRUDNIENIEM... ALE TAK WYSZŁO... I NIE BYLEM NIC NA TO PORADZIC ... A RAZEM Z RESZTˇ ORGANIZATOROW UZNALISMY TAKIE ROZWIAZANIE ZA NAJLEPSZE ....

w razie czego nr kontaktowy do osrodka (58) 684 22 00

uznalismy z innymi ze ten teren jest o wiele lepszy (m.in) ma bezposredni dostep do jeziora, sprzet plywajacy ... ale to nie wszystko ... :D

pozdrawiam serdecznie

-=Dee Jay=-

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...