Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Prośba do kolegów z Poznania


PIN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Wpadł mi w oko taki sprzęcik Klik tu, tylko jest mały problem z odległością do przebycia co by maleństwo obejrzeć na live.

Czy miałby może ktoś troszkę czasu co by podskoczyć i spojrzeć na burka okiem klubowym !scooter , a może ktoś zna tą maszynę/właściciela.

Bardzo będę wdzięczny za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli mogę coś zasugerować :) , chłopaki z Poznania chyba niezbyt często tu zaglądają- zwłaszcza ostatnio, najlepiej zarejestruj się i napisz takiego posta na ich forum: KLIK

Odnośnik do komentarza

Jeśli mogę coś zasugerować :blink: , chłopaki z Poznania chyba niezbyt często tu zaglądają- zwłaszcza ostatnio, najlepiej zarejestruj się i napisz takiego posta na ich forum: KLIK

A zaglądamy i to często tylko Święta były :wub: Wrzuce to na forum może ktoś coś wie. Choć coś mi ten sprzęt znajomo wygląda i jeżeli to się potwierdzi to masz szczęście.

Odnośnik do komentarza

No No Pinu a na Wigilii mówiłeś że do Hondy się przymierzasz a tu jednak Burek.

Na taki model ja tez choruje. Pamiętaj się aby się dowiedzieć o sprzęgło czy ma wymienione. Podobno w K7 był z nimi problem.

Może i mi się kiedyś uda dozbierać i kupić takowy model. Puki co czekam na wiosnę aby pośmigać moim mercedesem :blink:

Ps. Chętnie bym się uśmiechnął do Ciebie na pierwszą regulację zaworów gdyż tak jak z klockami wolał bym za pierwszym razem to wykonać pod fachowym okiem. Co prawda klocki to prawie Ty mi wymieniłeś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...