Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowy Rok


Volvo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wejdziesz na regionalne Łódzkie to na niebieskim pasku u dołu jest napis [pokaz opcje filtru].

I tam jest opcja podział czasowy,przestaw to na wszystkie.Tam znajdziesz zakończenie sezonu.

Myślę ze to ci wystarczy.

Odnośnik do komentarza

No jutro to akurat zapijam morde w Dwie Dlonie na Wolczańskiej

z okazji 40 kumpla.

Ale np. w sobote z ladniejsza polowka chetnie sie u Zduna pojawie ;)

Odnośnik do komentarza

a ja wtym roku pozmieniałem wszystko na koniec roku sprzedałem swoje Piaggio X9 i przesiadłem sie na coś wiekszego... niestety już nie skuter ... GPZ 500S... przeprowadziłem sie do Aleksandrowa ... tak wiec rok 2012 to same zmiany a najwiekszą zmiana bedzie syn na koniec lutego

Odnośnik do komentarza

a ja wtym roku pozmieniałem wszystko na koniec roku sprzedałem swoje Piaggio X9 i przesiadłem sie na coś wiekszego... niestety już nie skuter ... GPZ 500S... przeprowadziłem sie do Aleksandrowa ... tak wiec rok 2012 to same zmiany a najwiekszą zmiana bedzie syn na koniec lutego

Graruluję syna !OK ale zamiana skuta na biegowca :P nie ładnie,nie ładnie :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

a ja wtym roku pozmieniałem wszystko na koniec roku sprzedałem swoje Piaggio X9 i przesiadłem sie na coś wiekszego... niestety już nie skuter ... GPZ 500S... przeprowadziłem sie do Aleksandrowa ... tak wiec rok 2012 to same zmiany a najwiekszą zmiana bedzie syn na koniec lutego

No to może pokażesz się jak będziemy lecieć do Częstochowy.

Odnośnik do komentarza

To tylko gratulować syna !OKK będzie pamiętny rok.

Ale niema tego złego coby na dobre nie wyszło,syn dorosnie a tata kupi mu !scooter :)

Odnośnik do komentarza

Witam również w nowym roku.

Co prawda jestem bardzo słabo jeżeli w ogóle kojarzony przez kolegów z Łodzi ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni.

Jestem coraz bliżej zakupu jakiegoś fajnego dużego MAAAAAAAXI !scooter więc mam nadzieję, ze się spotkamy !piwko .

Moja mała 50 ( Kymco Bet & Win ) się sprzedało więc nic nie stoi na przeszkodzi ku kupnie nowego !scooter .

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja cię kojarzę. Nie widzieliśmy się jeszcze ale cieszę się że będziemy mogli razem polatać. Rozumiem też to że do wszystkiego potrzeba czasu.

Odnośnik do komentarza

Dzieki za Gratualcje ale to jeszcze troche bo palnowany termin rozwiazania 25 luty....(już niedługo) chmmm.... apropos tej czestochowy to co tam jest i kiedy wyjazd bo chetnie bym bryknoł ( czyzby chodziło o rozpoczecie sezonu)..... znacie już date...bo niemoge znaleść...napewno sie spotkamy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...