Skocz do zawartości
Forum Burgmania

życzenia świąteczno-noworoczne


romarjo

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim znajomym i nieznajomym uzależnionym od skutera WESOŁYCH ŚWIĄT oraz SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !tut !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystkim Moto - skuterowcomscooter.gif oraz ich rodzinom i znajomym a także tym co niebawem mają lub chcą zasilić nasze szeregi -- Wesołych Świątsanta.gifnewyear.gif Oraz Szczęśliwego Nowego 2012 Rokuholiday.gifwine.gifżyczą MAKI Z PLECACZKIEM oraz dwiema SAKWAMI clapping.gifclapping.giflaughing.gif

Odnośnik do komentarza

Ja również życzę Wam Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia

Dużo radości z naszej pasji, dużo śmigania, dużo urlopów i dużo spotkania,

Życzy Arkadiusz

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wszystkim pozytywnie zakręconym burgmaniakom z okręgu łódzkiego i innych okręgów składam źyczenia spokojnych świąt pełnych miłości i radości. Bogatego mikołaja oraz wszelkiego bezpieczeństwa. W nadchodzącym sezonie. Pozdrawiam i WESOŁYCH ŚWIĄT

Odnośnik do komentarza

Nie będę gorszy.Zdrowych Wesołych i pogodnych Świąt :lol: oraz Szczęśliwego Nowego Roku :lol: Życzę Wszystkim wraz z Plecaczkiem.[Aby do wiosny.] !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dobrego zdrowia, uśmiechu co dziennego i dróg szerokosci, aby Duch Boży odrodził się w każdym z nas w ten świąteczny czas Bożego Narodzenia tego wszystkiego Wam życzę z światecznymi życzeniami Przemek "Doktorek"

Odnośnik do komentarza

Z jednodniowym opóźnieniem i ja dołączam się do życzeń! Zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń życzę ja..... tomjag. !holiday

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...