Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot 2012


Gość miki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Miki do zlotu jeszcze Duzo czasu. Domkow i tak juz nie ma to nie ma co sie spieszyc z decyzja.

Ja sie pewnie zadeklaruje dopiero kolo konca kwietnia jak sie u mnie w robocie plany urlopowe stworza <_<. Chociaz w tym roku mozna po pracy smignac bo blisko jest :huh:

Odnośnik do komentarza
Gość radiolog

Miki do zlotu jeszcze Duzo czasu. Domkow i tak juz nie ma to nie ma co sie spieszyc z decyzja.

Ja sie pewnie zadeklaruje dopiero kolo konca kwietnia jak sie u mnie w robocie plany urlopowe stworza :(. Chociaz w tym roku mozna po pracy smignac bo blisko jest :)

Może i dużo czasu, ale jak ktoś nie chce pola namiotowego to musi szybko reagować, ale i tak widzę, że male zaintersowanie z małopolski, Tony wymiękasz ,czy jak? No i z kim z miki bedziemy pić piwo i bronić honoru małopolski?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Może i dużo czasu, ale jak ktoś nie chce pola namiotowego to musi szybko reagować, ale i tak widzę, że male zaintersowanie z małopolski, Tony wymiękasz ,czy jak? No i z kim z miki bedziemy pić piwo i bronić honoru małopolski?

Mi osobiscie pole namiotowe nie przeszkadza, a domkow i tak juz niema. Radiolog temat zlotu jest bardzo swierzy wiec sądze ze zainteresowanie sie rozwinie z czasem. Ja moge dodac tylko tyle ze jak narazie nie bylem tylko na jednej burgmani i mam nadzieje tej liczby nie powiekszac :( .

Odnośnik do komentarza

Radiolog ale mi wchodzisz na ambicje :(

Domków już njet a do hotelu nie ma co się pchać, spacerkiem za dwie godzinki można dojechać

Ja mam domek taki składany co mi do kuferka się mieści thumbup.gif i tak jak Zenek pisze już nie ma co się spieszyć ze zgłoszeniem

A z Miki piwa na pewno się napije cheers.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...