Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowe subforum


Kisiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Za sugestią kilku userów, a i nie mając nic przeciwko temu niejako w ramach testu stworzyłem potwora ... tffu ... subforum.

Z założenia ma służyć wymianie doświadczeń z serwisowania skuterów, ale nie tylko tych spektakularnych, szczególnie drogich czy zawierających jakiś wałek.

Po porostu wszystkich, które chce nam się opisać.

Dział z założenia musi być objęty surowymi zasadami dyscypliny postowania dla dobra czytających.

Proszę o zapoznanie się z nowym subforum, jego regulaminem i organizacją.

Przy zakładaniu nowego tematu wyświetlona jest również informacja co do sposobu konstruowania nowych wątków.

Proszę o ew. pomysły racjonalizatorskie.

Nowe forum jest częścią forum Serwisowanie Maxi- Skuterów link TU

Odnośnik do komentarza

Dział z założenia musi być objęty surowymi zasadami dyscypliny postowania dla dobra czytających.

Proszę o zapoznanie się z nowym subforum, jego regulaminem i organizacją.

Przy zakładaniu nowego tematu wyświetlona jest również informacja co do sposobu konstruowania nowych wątków.

Kisiel, Ty to pracoholik jesteś normalnie, no i oczywiście reputek na "+"

Odszukam faktury i postaram się to w miarę zgodnie z regulaminem opisać !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam propozycję:

Może zrezygnować z pkt.3 zasad żeby usterkę wpisywać w opisie tytułu. Tylko ustalić że wszystkie usterki wpisujemy w wątku właściwego modelu jako kolejne posty.

Przecież lepiej jest wejść do wątku z modelem i po nim szukać usterek lub części niż mieć kilkaset wymieszanych modeli i ich usterek do przeglądnięcia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Już Ci mówię czemu zaś nie ...

Taka organizacja jak teraz uniemożliwia komentowanie wpisów (zwykle nie wnoszące nic do sprawy) ponieważ na forum można tylko zakładać tematy a odpowiedzi są zablokowane (jak na forum Ogłoszenia )

Przy rozwiązaniu jakie proponujesz odpowiedzi musiałby by być odblokowane a przecież nie masz pewności że każda następna będzie kolejnym zdarzeniem serwisowym. A wycinać co drugi post - wybacz - nie chce mi się :(

Autor tematu może do woli edytować swój post w razie zauważenia lub wytknięcia na PM jakiegoś błędu/nieścisłości w tekście.

tyle

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niby prawda i budowa wymusza dyscyplinę. Ale kto potrafi policzyć iloczyn kartezjański ilości modeli Suzuki x ilość roczników K x ilość różnych usterek i wizyt serwisowych ?

Wychodzi duuużo a narzędzie wyszukiwania jest jakie jest i user będzie miał kłopot wyszukać i zapoznać się ze wszystkimi postami dla interesującego go skutera.

Może ktoś inny też się wypowie, bo ja już wyczerpałem temat.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kisiel a co z tymi osobami,które serwisują sami, albo kolegom z Burgmani. Rozumiem że muszę zacząć kroić za robocizne zgodnie z zasadami w00t.gif Co by mogli coś napisać w tym subforum.

Odnośnik do komentarza

(...)Rozumiem że muszę zacząć kroić za robocizne zgodnie z zasadami (...)

OT: Fundi, niemieckimi zasadami z tamtejszych serwisów :( ... MotoService w Bromberg :) .

PS. Swoje "ziarenko" jako porównanie dorzuciłem do nowopowstałego działu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Fundi nie rób scen - napiszesz ile kosztowały cię fanty + ew. zewnętrzne usługi, które były konieczne. To też jest cenna informacja - ile można zyskać :(

Niby prawda i budowa wymusza dyscyplinę. Ale kto potrafi policzyć iloczyn kartezjański ilości modeli Suzuki x ilość roczników K x ilość różnych usterek i wizyt serwisowych ?

Wychodzi duuużo a narzędzie wyszukiwania jest jakie jest i user będzie miał kłopot wyszukać i zapoznać się ze wszystkimi postami dla interesującego go skutera.

Może ktoś inny też się wypowie, bo ja już wyczerpałem temat.

Taaa już widzę te miliiiijony i tryljiony tematów. Ja na razie się boje że trzeba będzie zara dział zlikwidować bo zielskiem zarośnie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...