Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kursor musi odej?ć!


Gość c0der

Rekomendowane odpowiedzi

:D Ten kursor z 'gigantycznym' foto burgmana mnie z lekka irytuje. Po pierwsze: obrazek jest za duży, po drugie: zwraca on moj? uwagę podczas czytania txtu i w zwi?zku z tym nie mogę się skupić na czytaniu. Proszę chociaż zmienić ten obrazek (zmniejszyć) lub w ogóle go usun?ć, bo to tylko zbędny wodotrysk.
Odnośnik do komentarza

Witam

Proponuję trzy rozwi?zania twojego problemu a decyzję zostawiam Tobie

1. Przyzwyczaić się do kursora i poćwiczyć czytanie skoro nie potrafisz się skupić na tek?cie :D

2. Dalej czepiać się kursora i liczyć na to, że kto? z adminów się zlituje nad tym jakże wielkim problemem :D

3. Zmienić stronę na inn? i nie wchodzić tutaj bo ostatni to non stop co? ci nie pasuje ( nie jest to zło?liwa sugestia tylko jedno z proponowanych rozwi?zań problemu) :D

Teraz na serio :D

Moim zdaniem kursor jest jak najbardziej w porz?dku, dlatego że oddaje ducha strony czyli typowego wortalu tematycznego ( w tym przypadku wortalu skuterowego ukierunkowanego na jedn? markę ).

To, co uprawiasz to moim skromnym zdaniem szukanie dziury w całym

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wyj?tkowo nie lubię słowa "musi" !!

Jeste? jak narazie pierwsz? osob? której to przeszkadza a bior?c pod uwagę, że pojawiłe? się na forum wczoraj a masz już drugie zastrzeżenie co do strony uważam, że "powiniene?" zastanowić się nad formułowaniem postów i odpowiednim doborem słów.

Co do pro?by>>>je?li pojawi? się jeszcze jakie? negatywne głosy odno?nie kursora to usuniemy go.

Odnośnik do komentarza

No dobrze, przepraszam, może za bardzo się rozpędziłem. Spróbuję się przyzwyczaić do tego qrsora... :) A z tym, że nie mogę skupić się na tek?cie to nie jest do końca tak jak my?licie. Zreszt?, przepraszam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...