Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Skradziono Skuter Bajaj


ortos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wczoraj skradziono "zabytkowy" skuter, który sprzedałem Arturowi z Warszawy.

Gdyby Kto? zauważył ten skuter gdzie? na ulicy, bazarze itp. to proszę o kontakt.

bajaj_08.jpg

pozdr...

ortos vel mr. C1

ps. zamieszczem jeszcze list wła?ciciela, który zamie?cił na forum vespiarzy:

Nigdy nie spodziewałem się, ze mój debiut na forum będzie miał tak smutny wydĽwięk. Wczoraj około 21 na Jelonkach na Borowej Góry w Warszawie został skradziony skuter Bajaj Chetak, którego kupiłem od Ortosa. W ?rodę przywiózł mi go Parowóz i wieczorem pojechałem na parking gdzie miesi?c temu wstępnie uzgodniłem, ze będę go tam trzymał. Niestety zapewnienia okazały się konfabulacj? jednego z pracowników i skuter stał pod blokiem. W sobote najprawdopodobniej umie?cił bym go u znajomych na podwórku domku. Wystarczyły jednak dwa dni, aby skuter wzbudził zainteresowanie złodziei a mi zabrakło kilku minut aby się na nich natkn?ć gdy ładuję go do samochodu. Zwracam się z pro?ba o zwrócenie uwagi, czy Bajaj ( a jest dosc charakterystyczny - http://www.vespaclub.org.pl/copper/display...?album=10&pos=2 ) nie pojawia się gdzie? na jakiej? aukcji, giełdzie itd. i proszę wtedy o kontakt z mn? 696057503.

Nie zamierzam rezygnować ze swoich marzeń posiadania skutera w naszym pięknym, ale złodziejskim kraju i prędzej czy póĽniej kupię następn? Vespę, wyci?gaj?c wnioski z ostatniej lekcji.

Artur Lonsdale

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ortos... rozpu?ciłem już wczoraj wie?ci po Warszawie i będę rozpuszczał nadal w różnych grupach moto... a nóż się kto? natknie.

Sam jak gdzie? zobaczę to przejmuje j? i dzwonie do Artura.

Boje się jednak, że pojazd trafi narazie gdzie? do norki i przestoi jaki? czas.

Czy na skuterze były naklejki Klubowe VCP? Możliwe, że wlez? na forum zobacz? ogłoszenie i sami się odezw?. Znam już takie odważne próby wyłudzenia z innego Klubu motocyklowego.

Odnośnik do komentarza

Z góry dziękuję za pomoc.

Mam nadzieję, że uda się go znaleĽć, bo jest to pojazd charakterystyczny i może jedyny Bajaj Chetak w Polsce.

pozdr...

ortos vel mr. c1

Odnośnik do komentarza

Ortos jeżeli zezwalasz skopiuję Twój tekst wiadomo?ci i umieszczę na forum www.sqtery.com napewno młodsze ?rodowisko skuterowe chętnie wł?czy się do pomocy w poszukiwaniach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Ortos jeżeli zezwalasz skopiuję Twój tekst wiadomo?ci i umieszczę na forum www.sqtery.com napewno młodsze ?rodowisko skuterowe chętnie wł?czy się do pomocy w poszukiwaniach.

Pozdrawiam

Wielkie dzięki

Je?li kto? może umie?cić ten post na innych portalach, to będę BARDZO wdzięczny...

pozdr...

ortos vel mr.C1

Odnośnik do komentarza

Witam

Wczoraj przegl?dałem gazetki motocylkowe "|M" oraz "Motocykl" (nie pamietam na szybko w którym czasopi?mie) ale pojawiło się ogłoszenie sprzedaży Baja co prawda w innym kolorze ale może warto byłoby sprawdzić sk?d jest to ogłoszenie i czy przypadkiem nie jest ?wieżo po lakierowaniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...