Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sidney Polak w Suwałkach!


boochos

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę wszystkim ogłosic, że Św.Mikołaj :lol: istnieje.Dał mi dziś super prezent - plakat ogłoszeniowy nt. koncertu :band::dj: Sidneya Polaka w Suwałkach - powiesił go na słupie ogłoszeniowym, tuż obok sklepu gdzie kupuję bułki !YES . Aby się upewnic, że zostanę wpuszczony, załatwiłem sobie dodatkową przepustkę:

DSC06416.JPG

Zapowiada się super koncert :lol: - zapraszam wszystkich BURGMANIAKÓW z okolic do Suwałk dnia 10.12.2011. na godz 19:00 do klubu COOLTURA ul. Chłodna 1. Bilety przed wejściem lub proszę o info na PM. Do zobaczenia w sobotę, mam nadzieję.

Dobrze, że istnieją słupy ogłoszeniowe, bo np. na forum nie znalazłem takiego info. Kiedyś Pollacca napisała w regionalnych o koncercie w Warszawie, rozumiem, że nie musi się "specjalnie" wszystkich zapraszac, ale w tamtym wątku spytałem czy będą kiedyś w pn-wsch Polsce - bez echa :( . Wiem, wiem - jest strona Sidneya ale...LUDZIE !tut - o mały włos, a nie wiedziałbym, że taki koncert się odbędzie. Tak..., dobrze, że istnieje Mikołaj... whist

P.S. Zamierzam nagrac ten koncert na kamerę - mojej 10-letniej córce, która niestety nie może wejśc do klubu, bo jest za młoda i musi o tej godzinie już myc ząbki !zeby . Czy ktoś może orientuje się czy jest to dozwolone?, bo nie chciałbym skończyc !guns !pomidor jak fan (były fan) niejakiego Janusza P. z grupy LADY PANK, który też chciał uwiecznic ich występ

Odnośnik do komentarza

"W dniu 10.12.2011 w miejscowości Suwałki (woj. Podlaskie) wystąpi Sidney Polak

Koncert odbędzie się w/na "Klub Cooltura" przy ul. Chłodna 1 IIp.Cena biletów w przedsprzedaży 20 PLN"

Tyle z netu, ja niestety nie dam rady być na tym koncercie :lol:

Odnośnik do komentarza

... w miejscowości Suwałki (woj. Podlaskie) ...

Czaro - wpisałem w dziale W-M bo w podlaskim jest nas mało, mam nadzieję, że może tu zostac...? :lol:

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej, toć Szymon Ty już nasz jesteś !YES

Ps. co do nagrywania to najlepiej napisz PM do Jarka z takim pytaniem !OKK

Odnośnik do komentarza

Ps. co do nagrywania to najlepiej napisz PM do Jarka z takim pytaniem !OKK

Tak właśnie uczynię, ale nie wiem, czy będąc w trasie zajrzy ON na pocztę Swą :lol: ?

Odnośnik do komentarza

Boochos - nie ogarniam tego nowego dizajnu i nie wiem jak odpisac Ci na priv, sluchaj mozesz wziac dziecko bez problemu, nie kupuj biletu jej, ja ja wprowadze, 10 lat to okey, nic sie nie martw, zadzwond o mnie jak bedziecie w klubie 506 161 357, co do nagrywania to generlanie 4-5 utworow nigdy niestety nie robimy wyjatkow i nie pozwalamy na nagrywanie calosci, sorki:) pozdr, Gosia, jak cos to dzwon, albo pisz

Odnośnik do komentarza

Dzięki Pollacca. Nawet nie wiesz co to znaczy dla mojej córki !OKK !V !jump . Zrobimy tak - przyjdziemy normalnie, bo i tak wejściówki mamy, a jeśli panowie z ochrony !bicz mieliby inne zdanie to wtedy będę Cię fatygował przez komórkę - może ewentualnie wprowadź mój numer 507 077 285 - chyba, że odbierasz wszystkie...? Kamerkę użyję na 4-5 piosenek , chyba mniej więcej w środku występu...? Jak myślisz? Będę w żarówiasto pomarańczowej koszulce BURGMANIA GRUPA W-M, a córka w koszulce nie byle jakiej bo....

DSC06423.JPG

hmm nie wiem dlaczego nie widac foto? - chodziło o koszulkę CYFROWY ŻYCIA STYL

P.S. Zerknij na priv...

Odnośnik do komentarza

Tak jak Tobie mówiłem Szymon będę i ja.

Pisałem do Sidneya na priv spory kawałek czasu temu odnośnie koncertu.

Jak widzi czas przed i po koncercie - może chce zobaczyć/posmakować coś ciekawszego niż średniej klasy klub.

Mam nadzieje, że nie będzie tak jak zawsze tam czyli cała chmara dzieciaków.

Odnośnik do komentarza

Czaro, to nie jest "mój pierwszy raz".... :) jeśli chodzi o wklejanie

O! I udało się... Ale musiałem się namęczyc !placz (to był pot i łzy) - jakoś dookoła musiałem robic niż dotychczas :)

DSC06423.JPG

W takich rozpoznawalnych strojach stawimy się na koncert !OKK - Może ktoś jeszcze z W-M się pofatyguje !V !V ....!!!! !tut

Tak jak Tobie mówiłem Szymon będę i ja.

Pisałem do Sidneya na priv spory kawałek czasu temu odnośnie koncertu.

Jak widzi czas przed i po koncercie - może chce zobaczyć/posmakować coś ciekawszego niż średniej klasy klub.

Mam nadzieje, że nie będzie tak jak zawsze tam czyli cała chmara dzieciaków.

Paweł - liczą się ludzie :lol: , a nie miejsce - szczerze, sam będę tam pierwszy raz, ale FUN !V zapowiada się PO CAŁOŚCI !OKK. Co do dzieci, hmm... właśnie negocjowałem wejście 10 -cio latki :) . Ale zapewniam, ona zna więcej utworów niż częśc będących tam dorosłych, chociaż też uwazam, że utwory Sidneya są do dorosłych skierowane, cóż - taki lajf - dzieciaki w kosmos prawie latają - "...cyfrowy życia styl.." he, he

Do zoba w sobotę, idę se posłuchac "Ostatni dźwięk"

Odnośnik do komentarza

Nooo Stary! Pięknie !OKK . Oczywiście, że tak. Dzwoń we czwartek gdy już będziesz wiedział jak z czasem... tel 507 077 285

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale Czad !!!! tomato.gif

Chopy ja muszę tam być !!!taz.gif

Moja propozycja jest taka.

Mam autko na 6-osób + ja to 7.

Chcę jechać - ale jak ktoś chętny to zawsze to taniej no i weselej ,pojechalibyśmy jednym 4oo .

Czekam na propozycję!!thumbup.gif

Odnośnik do komentarza

Maki daj info w razie czego - w przedsprzedaży wejściówki o 5PLN tańsze - będziecie mieli na podróż. Jakby co to jutro jeszcze mogę kupic

Odnośnik do komentarza

Czaro - szkoda, że Ciebie i Ady nie będzie na koncercie, bo zbiera się całkiem niezła gromadka !gora . Co do zdjęcia :huh: ... hmmm Mam nadzieję, że się uda !placz2 . Z tego co mi tu córa mówi, to będzie też niezłe polowanie :lol: na autograf whist:P !YES . Pollacco :afro: , mam nadzieję, że nie będziesz miał nadwyrężonego nadgarstka po wizycie w Suwałkach <_< he,he :D:clap:

Odnośnik do komentarza

Witam. My z Magdą też nie możemy się doczekać zdjęć Makiego i Wandy z koncertu. Wrażenia niesamowite ale jakoś dochodzimy do siebie. Wielkie podziękowania dla Gosi, Sidneja, Makiego (za niezawodny transport) i braci z Suwałk i okolic za towarzystwo. Boochosa dziewczyny to niezłe fajterki ale widać, że młode pokolenie rośnie w siłę. Było Super! Wybawiliśmy się na całego. Pozdrawiamy i czekamy na fotki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No jesteśmy już pooo --- miłymcheers.gif i band.gif- wym spotkaniu przy współudziale Naszego Burgmaniaka Sidneya .

Koncert był zajefajny---Trochę długo trzeba było czekać na jego występ Aleee co się nie robi dla takich sytuacji!!!

Niech żałują ci co nie byli!!! oj niech żałują!!! Stwierdziliśmy zgodnie ,że takie szybkie i nieplanowane impry wychodzą najlepiej !!!!band.gif

Odnośnik do komentarza

Uuuuuaaaahhhh.... wlasnie wstaje.... Ha, chcialbym, aby tak bylo. Juz niestety od 8:00 niose pomoc spoleczenstwu, bedac na nogach od 6:00, a w glowie wciaz slychac: "...skacz,skacz,skacz...!!!"... tylko ta moja glowa cos taka ciezka. A na serio, zaluuujcie wszyscy, ktorzy nie byliscie - koncert przeswietny -caly zespol dal czadu, a ten spiewajacy perkusista-FRONTMAN- istne CZARY !czary -przeniosl cala sale w inny wymiar -"Trzeci wymiar" . Na poczatku wystartowali "Chorwatem", dla podkreslenia miejsca gdzie odbywal sie koncert - "...tak sie pije TU NA WSCHODZIE..." !piwko Kazdy nastepny utwor coraz bardziej podgrzewal atmosfere, wyspiewalismy "Deszcz" ,wyskakalismy, ze "Warszawa taka jaka jest taka jest...". Cala sala pelnym gardlem doszla do wniosku, ze "Przemijamy", az do momentu, kiedy oslepil nas "Blask" . Z calych sil towarzyszylismy "Natalii", ktora poszla do pracy, otworzylismy"Wino" ze swoja dziewczyna. Sidney przeniosl tez nas w miejsce magiczne dla Niego, gdzie dorastal, na "Chomiczowke". Dowiedzielismy sie co rano maja do powiedzenia "Butelki" na smietniku , wybralismy sie na "Wyspe Man", byla tez nowa piosenka, ktora ma pojawic sie na trzeciej plycie -mysle , ze znow to bedzie przeboj. Na koniec specjalnie dla BURGMANIAKOW polecial "SKUTER" !scooter ,a tu niespodzianka- chorki wykonywala Pollacca-Gosia(przy okazji - dzieki Gosia jeszcze raz za mozliwosc obejrzenia koncertu przez wszystkich niezaleznie ile mieli wzrostu). Nie obylo sie bez bisow - "Siedem grzechow" i wspomniany juz "Trzeci wymiar". To tyle co moge przekazac na swiezo z pamieci, prosze o uzupelnienie jesli cos przeoczylem. Generalnie impreza super. P .S . Pisze teraz z jakiegos tableta - chyba chinska podroba !placz , wiec sory za pisownie i brak fotak narazie . Pozdrowienia :newyear:

Odnośnik do komentarza

Po koncercie wróciłem do siebie do baru.

Pomogłem trochę dziewczynom za barem, a potem był after przy kawałku Tak się pije tu na wschodzie :newyear:

Pozdrawiam i zapraszam ponownie w gościnne suwalskie progi.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sorki że tak długo trwało przekazywanie fotek po imprezie Suwalskiejwallbash.gif ,ale ja jeszcze nie kumam w wgrywaniu zdjęćsweatdrop.gif .Musiałem znowu poprosić córeczkę która oczywiście ma zawsze za mało czasu dla swego Taty . A oto te fotki z koncertu.Mam nadzieję że się spodobają w00t.gifthumbup.gif

https://picasaweb.google.com/102448132191667418399/20111210BurgmaniaSidneyPolakSuwaKi?authkey=Gv1sRgCJ-t5PLb2b6SqAE

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...