Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GRUDZIEŃ 2011


michu

Rekomendowane odpowiedzi

P.S

Szamańskie nasienie powiadał że zima będzie dopiero w styczniu , zobaczymy co ten popapraniec znowu wy modził :) !OK .

Kochani, planujcie urlopy już w marcu, bo ja słyszałem, że zima ma się zacząć teraz dopiero w lipcu. :) :) :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie, aura :) ciągle jest sprzyjająca i kilometry nabijam. Aku już, powoli odmawia posłuszeństwa ale reszta OK. Mam zamiar śmigać do wiosny !w00t a potem od nowa !w00t i tak w kółko. Pojawiły się też duże plany wakacyjno wycieczkowe. W nowym roku to czerwcowy Żywiec i lipcowe Wilno pomieszane z Giżyckiem, jak zwykle. Może ktoś chętny to zapraszam.

Widziałem nawet ostatnio w czwartek twoją Aprilkę na WP :) ,tylko nie było czasu stanąć !sciana

Odnośnik do komentarza

Michale ale ten z Braniewa pojechał z tą fotką z Białką , niech ja Go tylko dopadnę !piwko , stresowe i nerwowe musi zapłacić .

Obiecuję, tylko wtedy zapłacę jak będę w górach z takim upiornym stworem z Kowalewa. Braniewo się pytało kiedy je odwiedzisz :)?? Bo tak obiceałeś i tylko na obiecankach się skończyło, a wojsko czeka wzywa z daleka :)

Odnośnik do komentarza

Obiecuję, tylko wtedy zapłacę jak będę w górach z takim upiornym stworem z Kowalewa. Braniewo się pytało kiedy je odwiedzisz :)?? Bo tak obiceałeś i tylko na obiecankach się skończyło, a wojsko czeka wzywa z daleka :)

Spoko dam jakoś radę obiecuję !OKK .

W 2012 wpadnę tylko czy trafię i załatwiaj fotografa co by w Urzędzie Miasta pamiątka została jak ZACNA była i się tam prezentowała .

Wiązanka kwiatów mile widziana , no i marsz :) :) .

Krzyś spoko teraz mamy autostradę to jakoś damy radę .

Wiem wiem obiecałem i słowa dotrzymam , tylko wierz w tym roku był temat garażu .

Tak więc sory Stary że tak wyszło !pomidor .

Odnośnik do komentarza

Spoko dam jakoś radę obiecuję !OKK .

W 2012 wpadnę tylko czy trafię i załatwiaj fotografa co by w Urzędzie Miasta pamiątka została jak ZACNA była i się tam prezentowała .

Wiązanka kwiatów mile widziana , no i marsz :) :) .

Krzyś spoko teraz mamy autostradę to jakoś damy radę .

Wiem wiem obiecałem i słowa dotrzymam , tylko wierz w tym roku był temat garażu .

Tak więc sory Stary że tak wyszło !pomidor .

Garaż ważna sprawa,żeby Zacna spała w lepszej pościeli i przykryciu:)

Z autostrady trzeba lekko odbić :)

A Urząd Miasta to blisko więc na pieszo można pójść, po co paliwo palić...

damy radę co nowy rok przyniesie trzeba czekać do 1 stycznia.... I znów starzy o rok....

Odnośnik do komentarza

Kto stary Ty ,ty ja nie jestem stary :Pwhist .

Spoko ZACNA będzie zatankowana i do Urzędu damy radę .

P.S

Arek zima w lipcu , to jest temat !w00t .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kto by nie pamiętał wspomień kolonijnych z Izabelki? Upiorek znalazł nawed wanne w krórej się kąpał w00t.gif

Odnośnik do komentarza

Michale wiedziałem że jesteś wielki , ale teraz to jesteś ogromny :) .

Normalnie aż mi łzy się pojawiły , jak pomyślę że to już trzy lata zleciały !placz1 .

Michale wiem że ty trzymasz fotki , jeśli mogę to poszukaj fotki z moją majką .

P.S

Normalnie pogoda wiosenna !OKK , troszeczkę na sylwestra ma być mrozu ale w tedy to co nie którzy będą się bawić !YES !tut !tut .

Odnośnik do komentarza

postaram sie poszperac !OKK !tut

EDYT:

Toru%2525C5%252584%252520027.jpg

A tu proszę małe archiwumna życzenie Witka !tut

!w00t znaczy się, że ten piękny i młody młodzian na Aprilia Atlantic 500 to Fundi??? No pozdrawiam Kolegów serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Siemka ,tak oglądałem te fotki......dużo zajefajnych chwil spędziliśmy razem !YES !scooter

Życzę Wam wszystkim i sobie ,żeby w nadchodzącym roku było ich jak najwięcej !OKK

Odnośnik do komentarza

No 1,5 godziny temu dotarłem do domku , na ten rok starczy tego budowania .

Adaś Ty to jesteś mój osobisty fotograf . Fotka super , tylko gdzie to było zrobione .

O matko nawet ten z za autostrady coś napisał !w00t .

Odnośnik do komentarza

No nic nie mów.72h i remanenty policzone,zestawione ,wycenione !wchair ,dobrze że w czwartek wyjazd w góry jest to odpocznę !winkiss

Odnośnik do komentarza

No a teraz kochani pomalutku zaczynamy imprezkę sylwestrową !holiday !holiday !holiday

No tak przed monitorem i klawiaturą !OK :D .

Michale mam Colę i szampana i zero alkoholu !OK .

Czas zacząć wspominać ten rok !placz1 .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...