Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Termin regionalnej Wigilii


voy-ciach

Termin spotkania Wigilijnego  

12 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy co raz bardziej licznym i aktywnym regionem !OKK Spotkanie Wigilijne będzie okazją do kolejnej wspólnej integracji. Zgłaszajcie swoje propozycje (menu, lokal, kolendy etc.). Z uwagi na fakt, iż takich grup "poszukujących" będzie dużo i każda będzie mocno zainteresowana pozyskaniem jak najlepszego i najtańszego lokalu (czyt. małej salki bądź też jej części), zwracam się do Was z prośbą o jak najszybsze wypowiedzenie się w temacie !bicz Czas wypowiedzi to 7 dni, czyli cały tydzień, mnóstwo czasu. Po głosowaniu w nowym wątku będzie lista.

Odnośnik do komentarza

Witam od "bieszczady 2011" się nie odzywałem wiec jest czas się przypomnieć. Zgodnie z Kulawym i Zdunem termin elastyczny jak guma w majtach ( ten 1 głoa na 2.12 to mój) - ale bez zobowiązań

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No dobra. Po co przedłużać, już wszystko wiadomo. Musimy wybrać miejscówkę i do roboty !piwko. Nie wiem tylko czy jest potrzeba zakładania nowego wątku.

Odnośnik do komentarza
zdun13m

Napisany Dzisiaj, 11:28

... Nie wiem tylko czy jest potrzeba zakładania nowego wątku.

według mnie tak, jest potrzeba: dla porządku, przejrzystości w pisanej treści i mojego zamiłowania do biurokracji !pomidor

tak więc proszę zrób to dla mnnie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...