Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motobazar


Woody

  

5 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Motobazar 29 kwiecień 2012 - upał i występ Karoliny w Gymkhanie na PCX...Ładnie go szlifowała od spodu między pachołkami...Jako jedyna ze wszystkich startujących już po przejeżdzie próbnym trasy otrzymała gromkie brawa od licznie zebranej publiczności. Zawody miały rangę lokalną, organizowane przez RPM Motocykle (diler Hondy) - które Karolina potraktowała jako okazję do ostrego treningu przed ogólnopolskim cyklem http://honda.pl/pl/motocykle/moja-honda/gymkhana.html

Mentalnie cały czas pomagał jej trener czyli ja :rolleyes:

Mam parę fotek w komórce, później postaram się je wrzucić.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A masz może fotkę, jak leżymy z PCXem na asfalcie? ;)

Wczoraj dopiero zaczęłam sezon - nie chciało mi się wcześniej ubierać w te wszystkie ciuchy, nie mając nawet gwarancji, że dam radę postawić B650 do pionu w garażu, ale w końcu nie miałam wyjścia... I dobrze - było super poczuć znowu wiatr we włosach. !scooter Tylko PCX zdziczał przez zimę - jakiś narowisty się zrobił i znowu ujeżdżać od początku trzeba - zrzucił mnie już dwa razy, więc średnia w tym sezonie wychodzi jedna gleba na dzień jeżdżenia. :)

A M@rkiza muszę pochwalić - bardzo się sprawdził jako opiekun mentalny - wytykał mi wszystkie błędy jakie wypatrzył i pilnował moich kluczyków, które nagminnie zostawiałam w stacyjce skutera. :)

Następny Motobazar 17 czerwca - też będzie MotoGymkhana, więc zachęcam maximaniaków z regionu do wspólnego potrenowania wtedy, zwłaszcza że maxiskutery bardzo efektownie wyglądają podczas takiej jazdy i publiczność żywo reaguje, jak zresztą M@rkiz wcześniej napisał.

Tak więc - więcej skuterów! !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

... Tylko PCX zdziczał przez zimę - jakiś narowisty się zrobił i znowu ujeżdżać od początku trzeba - zrzucił mnie już dwa razy ...

A może Ty zdziczałaś po Kongresie, takie coś za pierwszym razem nie może pozostać bez skutku dla psychiki :) :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kisiel, no wiesz, bo...ja zawsze taka byłam. :) Ale nie ma się czego bac... :)

A ze skuterem mam na razie to co w zeszłym sezonie podczas pierwszego startu - walczymy ze sobą, on swoje, ja swoje, ale jak już się dogadamy, to będzie jeszcze lepiej niż było, bo już poprawiłam masę błędów. !YES

Najbliższy trening 19 maja w Warszawie. !scooter Będziemy się dalej docierac... !ying

P.S. M@rkiz - bo nie zostałeś na ogłoszeniu wyników - byłam czwarta, objechali mnie tylko koledzy, którzy na edycji ogólnopolskiej ze swoimi czasami stawali na podium (mamy bardzo mocną drużynę we Wrocławiu !OK ), ale reszcie pokazałam, co skuter potrafi. !vampire

Jeszcze raz namawiam - więcej skuterów! !OKK Nie bójcie się spróbowac na następnym motobazarze - pierwsze miejsca i tak chłopaki już obstawili i ich nic stamtąd nie ruszy, bo są naprawdę świetni i ciągle trenują, ale umiejętności, jakie się tam nabywa, są nie do przecenienia. I nie ważny jest sprzęt - każdy jest dobry, nawet ten nowy albo duży - przecież wcale nie trzeba jechac na maxa - ale po prostu doszlifowac technikę jazdy, poznac swój skuter - to się naprawdę może przydac na mieście lub w trasie (zwłaszcza w sytuacji awaryjnej).

Odnośnik do komentarza

Kurcze, M@rkiz. Nie mogłeś wcześniej napisać? Tak chociaż jeden dzień, to bym sobie wycieczki do Wielkopolski nie robił tylko z Tobą Karolinę wspierał.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kolegom z regionu przypominam, że w najbliższą niedzielę 17 czerwca 2012 jest kolejny Oldtimerbazar. Oprócz tego co zwykle po raz drugi odbędzie się konkurs Gymkhana organizowany przez chłopaków z drużyny http://motogymkhana.pl/ . Zachęcam do udziału. :) zapisy i treningi od 8-10 (potem jeździmy na czas). Ja postaram się dotrzeć na ósmą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zapraszam wszystkich na trening i konkurs Motogymkhany, który odbędzie się w niedzielę 30 września podczas giełdy motocyklowej Oldtimerbazar we Wrocławiu na ul. Karmelkowej: http://motogymkhana....timerbazar.html

Na zachętę dodam, że M@rkiz będzie komentatorem, a ja będę przyjmowała zapisy i notowała wasze czasy. :beer:

Na życzenie mogę też instruować w czasie treningu, więc kto chciałby tylko trochę poćwiczyć, a nie od razu startować w konkursie, to jest oczywiście taka możliwość.

Wszystkie informacje na plakacie z linku, a w razie pytań pisać.

P.S. 30-ego mam urodziny, więc jak chcecie mi zrobić prezent to przyjedźcie. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Podaję linka do relacji z konkursu: http://motogymkhana....timerbazar.html

Ode mnie pochwała dla papciocha, który nie odpuszcza ostatnio żadnej imprezy w regionie i muszę powiedzieć, że jazda wychodzi mu coraz lepiej. :D

Następny i ostatni w tym sezonie konkurs na bazarze odbędzie się 18 listopada. Ciekawe, czy spadnie już śnieg? :) Ja będę na pewno! ;)

I obiecuję ciepłą herbatę z termosu z napisem Honda. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Termos już spakowany - zapraszam na herbatkę w niedzielę 18 listopada na motobazarze.

Zima jeszcze nie przyszła - odpalać sprzęty i jazda! Będziemy szaleć. :)

Szykują się pokazy gymkhany i otwarte treningi dla wszystkich.

Startujemy o 7 rano!

Nie no - żartuję...ja na pewno nie będę przed 8. :drunk:

http://www.facebook....493074207399866

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...