Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie wigilijne w Giżycku


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

W zawiązku z liczną absencją na spocie, zakładam sondę odnośnie terminu spotkania wigilijnego.Proszę udzielić odpowiedzi do 13 listopada, po tym terminie sonda zostanie zamknięta.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że czas leci a jakość Brać WM śpi !bicz i nie zabiera głosów w sondzie !TAZ

Pamiętajcie proszę,że sonda trwa do niedzieli, potem oceniając liczbę głosów zostanie podjęta decyzja czy robimy to spotkanie....

Nie chciałbym robić imprezy, na którą zdeklarowały by się np. tylko 4 osoby :)

Co już wiemy?

Spotkanie wigilijne, jeśli będzie zainteresowanie, odbędzie się w Giżycku, hotel 3 gwiazdkowy..Proponuję kolację w sobotę, nocleg, śniadanie w niedzielę. Orientacyjny koszt spotkania ok 130 PLN.

Jeszcze musimy obgadać jedną sprawę, ale wtajemniczeni wiedzą o co chodzi !OK

Odnośnik do komentarza

Boochos, wszyscy będą 4oo, więc nie panikuj...Ale udziału w sondzie nie brałeś.. ;)

Ps. sprawdź PM

Głosowałem na pierwszy termin, ale drugi też może być, jeśli będzie wiekszość głosów - poprostu wcześniej muszę znać żeby ustawić się w grafiku...

Z autem to spytałem - jako taki mały żarcik... !winkiss

PM Sprawdziłem i jestem na TAAAK !OKK - i dzięki za to !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z przykrością informuję, że 10.12.2011 wyjeżdżam na narty i wracam 18.12.2011. W związku z tym nie bralem udzialu w glosowaniu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem! Jestem!

Oczywiście jeśli zdrowie dopisze to jestem na takpunk.gif i do terminu się dostosuję.Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza

Witam, sonda dobiega końca i chyba wynik jest przesądzony..Ale poczekajmy do niedzieli !OKK

Głosy osób, którym jest obojętny termin (Maki, Boochos, Jarek) zostaną dodane do większości.

Ankieta została zamknięta. Spotkanie odbędzie się 17/18.12

Dziękuję za oddane głosy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...