Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2011 w Zachodnio-pomorskim


wooferai

Rekomendowane odpowiedzi

No, skoro ciepło i "Listopad Łaskawy" to może jakiś mały kurs jutro (sobota)??

BP na Wojska Polskiego 11.00 - 12.00.

Samba -> Prenzlau? Inne propozycje?

Obiecuję wolno śmigać. :P

EDIT:

Po konsultacjach domowych to dopiero o 13.00 było by dobrze. :)

Odnośnik do komentarza

Dobra.

Samba i ja. Czy ktoś jeszcze?

Jak nikt się nie dopisze na forum do 12.20 to zadzwonię do Ciebie Samba.

Dogadamy przez tel. trasę (herbatka u Biletego?) oraz może inne miejsce zbiórki, bardziej dopasowane pod wyjazd.

13.00 - praca - Bilety.

Odnośnik do komentarza

Wycieczka była udana. Na początek kawa u (*Biletego po metamorfozie) w pracy, następnie sprint przez miasto do granicy. Po stronie niemieckiej jazda zgodnie z obowiązującymi przepisami i całe szczęście bo natknęliśmy się po drodze na Polizei z suszarką. Trochę nas przewiało szczególnie na odcinku atostrady. Wbrew pozorom to niestety listopad. W Prenzlau zrobiliśmy małe zakupy, Wooferai bardzo małe, ja ciutkę większe: słodycze dla męża a dla siebie alkohol :) . Potem potwrót do Szczecina przez Brüssow i Löcknitz aż do Dobrej. Na Głębokim rozjechaliśmy się każdy w swoją stronę.

*Bilety po metamorfozie - !OK

Odnośnik do komentarza

I ja dzisiaj zakończyłem sezon 2oo !placz2 !placz1 Zimno już i prowadzenie na zakrętach jest już trochę stresujące...

Ale jakie było moje zaskoczenie, jak po 2 tygodniach stania w blaszaku moja Honda po włożeniu kluczyka i zaciągnięciu ssania zapaliła jak zwykle !jump !jump Myślałem, że zakręci kilka razy dłużej, a tu miła niespodzianka. Co 4 świece to nie 2 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Ewentualnie może spotkanie na kawę, np. w niedzielę koło południa?

Ja w trybie zimowym studiuję dział techniczny forum, a nawet znalazłem ślimak prędkościomierza w DE, tak więc będę mógł jeździć po Germanii bez stresu mandatowego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

cytat Rzelu

"Ewentualnie może spotkanie na kawę, np. w niedzielę koło południa?"

Ja chętnie ale najlepiej po 12:30

Odnośnik do komentarza

To może o 13:00 coby nie odrywać nikogo od łkających dziatek, matek, żon, mężów itp. Jeszcze tylko trzeba jakieś miejsce znaleźć, coby skóry nie zdarli. !placz1

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam brać z zachodnio-pomorskiego na jutrzejszej kawie zastanówcie się nad spotkaniem wigilijnym w kujawsko-pomorskich.

Zapraszamy wszystkich na spotkanko sobotnio-niedzielne

Naduś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...