Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LISTOPAD W W-M


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

To mamy sponsora naszego spotu !w00t Żartuję...

A tak poważnie to wszystkie informacje o spotach proszę umieszczać w przypiętym temacie:"Cykliczne spoty w W-M".. !YES

Inne dolegliwości, jak pisał Rafał, piszemy w tym temacie !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To i ja mam dla Was jedną dolegliwość. Może pomyślelibyśmy o jakimś wypadzie urlopowym na przyszły rok. Pomyśleć trzeba o tym już teraz bo niestety wiele osób musi zaplanować urlopy już na począdku stycznia , a to już niedaleko scooter.gifscooter.gifscooter.gifscooter.gif

Odnośnik do komentarza

!tut Uwaga !tut

Spotkanie wigilijne Grupy WM odbędzie się w dniach 17-18 grudnia.Szczegóły niebawem w oddzielnym temacie !OKK

Proszę rezerwować sobie wolne !piwko Obecność obowiązkowa !bicz

Zapraszamy również wszystkich chętnych z innych regionów !OKK

Odnośnik do komentarza

Odnośnie 17-18 Grudnia będzie ciężko , no ale zobaczymy thumbup.gif

]

Barteez, nikt nie ma łatwo jeśli chodzi o ustalanie grafików... !pomidor . Wierze jednak, że będziecie, ja też się wstępnie wybieram ale jeszcze nie wiem jak z noclegiem...

Odnośnik do komentarza

Hejka Panie i Panowie!!!

Widzę,że temat naszego spotkania wigilijnego nawet nie raczkuje !NOT Czasu coraz mniej a odzew jest praktycznie zerowy. Jeśli tak dalej będzie, to chyba zrezygnujemy z powodu braku chętnych... !TAZ

Proszę Was o szybkie podjęcie jakiś decyzji, bo hotel nie będzie czekać w nieskończoność na niezdecydowaną grupę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Skoro nie ma chętnyn na przyjazd do Giżycka to może spotkamy się wspólnie na naszej wigili 11 grudnia i zabawimy się razem.

Temat na kujawsko-pomorskim

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...