Skocz do zawartości
Forum Burgmania

pro?ba w imieniu kolegi


zyzio

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry sorka ze lekki zjazd w nieskuterow? stronę ale znajomy się przymierza do tej Virago

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=95386989

Spójrzcie fachowym okiem na te fotki i opis może kto? miał styczno?ć z Virago wcze?niej (Kubo?) i napisze co?. Może jest jaka? ukryta kupa na tych zdjęciach której nie widzę z racji swej wrodzonej wady wzroku <_<

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A więc jestem...

Szpecem od Virażki 250 co prawda nie jestem, bo ja posiadałem Virginkę 535, ale wypowiedzieć się mogę...

Otóż moto wygl?da na zadbane... Chromy, ?rubki(które widać), siedzenie, silnik(okolice rozrusznika, które s? wystawione na przodzie silnika), amortyzatory itd.... Wszystko wygl?da ok... Nie widać za bardzo ?ladów rdzy, co także dobrze o niej ?wiadczy...

Nie malowana sztuka... Oryginalne malowanie i napisy...

Jedyna rzecz? do której patrz?c na zdjęcia mogę się przyczepić, to dziwnie wygl?daj?ca tarcza hamulcowa... takie dziwne odcienie ma... NIewiem czy to z zużycia, czy co? się odbiło tylko...

Przebieg jak najbardziej prawdopodobny(35000km)...

Cena taka sobie...

JEDNAK... czy kolega nie wolałby poszukać Virażki z silnikiem 535? Motorek możnaby powiedzieć IDEALNY... Napęd na Kardan(bezobsługowy, nie tak jak w mniejszych pojemno?ciach ŁAŃCUCH)... Silniczek już taki nawet żwawy, idzie wyprzedzać jakby tylko trzeba było bez problemowo... DĽwięczy PIĘKNIE(wyrzuca się tłumik ze spodu motocykla)... No i napewno silnik w 535 osi?ga większe przebiegi... Ogólnie Virago 535 znana jest wszystkim znawcom tematu jako motor nie do zajechania... Co? jak w skuterach helix... Wystarczy ze się o Ni? dba a Ona odwdzięcza się dług? żywotno?ci?...

250'tki i 125'tki s? już troche przysłabawe, silnik ma kiszkowy dĽwiek i ogólnie TO NIE TO...

Moja była jest teoretycznie na sprzedaż, ale go?ciu tak jak ja nie chce jej sprzedać za grosze i stwierdza, że zostawi J? synowi i kupi sobie Intrudera...

Także Virago535 POLECAM jak najbardziej... W podobnym rzędzie cenowym znajdzie tak? BEZ PROBLEMÓW... Jednak niech szuka modeli PO roczniku 1990, w NOWEJ budzie, stara miała mniejszy zbiornik paliwa i zupełnie inaczej wygl?dała...

Tyle narazie... Jak co? to pisz... Moge na gg pisać, żeby nie truli że to forum SQ <_< ...

Pozdrówkas, Qbiq whist

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...