Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Radiolog


Michałp

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpocznijmy nowy temat tak bedzie łatwiej, tutaj Radiolog będzie zamieszczał wszystkie filmiki nie tylko ze startu ale też z zatrzymania.UUUUUU Jako bardzo zazdrosny !yeah !yeah moto maniak stwierdzam ze takiej kupy bym nie kupił !NOT Ostatnie statystyki z Suzuki na Kamińskiego pokazują ze maja problemy z tymi modelami. Jak to wygląda w liczbach a no właśnie na trzy rozłozone GeSy tylko jeden Burgman!!! oczywiście mój !sciana Szczerze zazdroszczę i gratuluje zakupu. !pomidor

.

Odnośnik do komentarza

Rozpocznijmy nowy temat tak bedzie łatwiej, tutaj Radiolog będzie zamieszczał wszystkie filmiki nie tylko ze startu ale też z zatrzymania.UUUUUU Jako bardzo zazdrosny !yeah !yeah moto maniak stwierdzam ze takiej kupy bym nie kupił !NOT Ostatnie statystyki z Suzuki na Kamińskiego pokazują ze maja problemy z tymi modelami. Jak to wygląda w liczbach a no właśnie na trzy rozłozone GeSy tylko jeden Burgman!!! oczywiście mój !sciana Szczerze zazdroszczę i gratuluje zakupu. !pomidor

.

No gdyby burgmany jeździły po takich trasach jak GS-y, to w kolejce do serwisu pewnie czekałyby z pół roku :) co tam nie obrzydzisz mi GS-a, ten gang i bujanie przy odkręceniu bezcenne :), poczekaj powiem Twoim znajomym na Kamińskiego, że im robisz anty reklamę :) i odstraszasz potencjalnych kupców

Gdzieś tam były foty białego a potem okazał się srebrny :) Radiolog już zdążyłeś go prześwietlić :) ?

dalej jest biały, tylko fotograf miał słaby sprzęt :)

Odnośnik do komentarza

Szczere gratulacje! Andi za córę postawił czekoladę. Czego mamy się spodziewać w środę?

no proszę, to mój GS-ik awansował do miana pierworodnego? kurcze ide mu zmienić pieluchę i dać possać cycka hehe

To nie będe gordzy i czekoladę też mogę postawić :)

Odnośnik do komentarza

No i już, w dniu dzisiejszym docieraniezakończone i przeglądzik zaliczoye :clapping:

Jak byłeś w Suzuki to pewnie zwróciłeś uwagę na białą strzałę???? dłubali coś??? czy znalazłem garaż na zimę???

Odnośnik do komentarza

Jak byłeś w Suzuki to pewnie zwróciłeś uwagę na białą strzałę???? dłubali coś??? czy znalazłem garaż na zimę???

no stał na podnosniku w towarzystwie gs-ow,, ale nie miał zdjetej nawet jednej osłony może planują od środy bo jutro nieczynne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...