Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kupuje Burgmana 650


Gość Kameleoon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kameleoon

Witam wszystkich

W zeszłym tygodniu sprzedałem X9 i zawiozłem j? do Krakowa. Wpłaciłem zaliczkę na Burgmana - pojawia się tylko pytanie kiedy go odbiorę, mówi? że w kwietniu! Mam nadzieję że do zlotu będę go miał. !pomidor

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Chwalisz się czy żalisz? :D:P

Żartuje... :P

W/g moich informacji nowe An 650 K6 s? już w drodze i na 90% będ? w Polsce w kwietniu.

Je?li już jeste?my przy temacie K6 An 650 to osobi?cie troche mnie boli, że nic w nim nie zmieniono w porównaniu do An 650 K5 :P

Nieoficjalne informacje mówi?, że jeszcze pod koniec tego roku odbędzie się premiera nowego Burgmana 650 z oznaczeniem K7 ale zaznaczam... s? to jak narazie spekulacje B)

No i oczywi?cie gratuluje zakupu... !tut

Odnośnik do komentarza

Mocy to aż nadmiar..:D ja bym wolał kilka kilogramów mniej i troszkę cichszy napęd..

A wogóle to gratuluję wyboru !!!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Wpłaciłem zaliczkę na Burgmana - pojawia się tylko pytanie kiedy go odbiorę, mówi? że w kwietniu! Mam nadzieję że do zlotu będę go miał. :P

Twój Burgman stoi aktualnie w Hamburgu zapakowany w skrzyni.

W przyszłym tygodniu powiniene? dostać informacje od MM Rider aby? przybył po odbiór grafitowego An 650 K6 ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Taki sam jedzie z Hamburga również do Lublina. A dla kogo? Mam nadzieję, że nowy wła?ciciel wkrótce ujawni się na Burgmanii. Powiem jedynie, że wszelkie znaczki zlotowe, lub klubowe będziemy mieli już gdzie zamawiać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kolego Kameleon... Rozumiem, że w Krakowie odbierasz maszynkę?

Je?li tak, to jak poznasz termin odbioru i przybliżon? godzinke, to skrobnij tutaj, a przybędę do Kraka, pogadamy cu? i siem obada cacuszko...

Pozdrawiam gor?co...Qbek ;)

Odnośnik do komentarza

Witam

Gratuluje podwójnie ( sprzedaży i zakupu ) i na to wygl?da , że na zlocie jeszcze bardziej powiększy się rodzina 650 .

A co do zmian to Suzuki przyzwyczaiła wszystkich do corocznych modyfikacji i jak w tym roku nic nie zostało zmienione to klienci zaczynaj? grymasić , a przecież inne firmy po kilka lat nic nie zmieniaj? i wszystko jest OK. .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Chłopaki... czekać to wy możecie w CM Rider tylko nie wiem po co ;)

Kolega Kameleoon odbiera Burgmana w MM Rider w Łodzi :P:)

Odnośnik do komentarza
Kolego Kameleon... Rozumiem, że w Krakowie odbierasz maszynkę?

Je?li tak, to jak poznasz termin odbioru i przybliżon? godzinke, to skrobnij tutaj, a przybędę do Kraka, pogadamy cu? i siem obada cacuszko...

Pozdrawiam gor?co...Qbek ;)

Ty lepiej sobie odpusc bo sie popsujesz w połowie drogi ... :P:)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A to nas Mariusz urz?dziłes :D

Sami?cie się urz?dzili ;)

Czytać panowie, czytać dokładnie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hahahahhaha bo sie zleje ze ?miechu... hahahahhaha tak sie zastanawiałem co to znaczy to MM Rider... Hehe i CZEMU kolega odbiera Burga w Krakowie a nie łodzi hahaha... A już organizowałem komitet powitalny...

No... Ale z drugiej strony... Do łodzi daleko niema... Więc zależnie od dnia i pory godzinnej możnaby temat przetrawić...

Hahhaa Marcin wła?nie chodzi oto, ze jak cche to nie staje :D (skuter ;) )...

Pozdrówki w takim razie...Qbeek ;)

Odnośnik do komentarza

WITAM

Tak sobie czytam i czytam i troche mnie zdziwiło, że kolega KAMELEON jedzie po skuter do GRODU KRAKA skoro w łodzi jest salon.

Ale dla u?ci?nienia podaj adres salon i koniecznie MIASTO żeby rozwiać wszelkie w?tpliwo?ci.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To ja podam możę..

Kolega Kameleon miał zamiar kupować w Lublinie z klubow? zniżk?...

Jednak w Łodzi Burgmany s? "jeszcze tańsze" i nie trzeba szwędać się po Polsce.....

I dla tego odbiór(a zarazem płatno?ć) odbywa się w:

MM RIDER dealer SUZUKI w Łodzi ul. Włókniarzy 38 ....

P.S. I pomimo zmniejszenia statystyki sprzedaży o 20% zapraszam do odwiedzenie "Koziego Grodu" - Lublina i naszej skromnej firmy...

Odnośnik do komentarza

A żeby nie było - że w Łodzi nie ma kto witać nowego Burgmana - POWITAMY :D

Kameleoon daj cynk - a postaramy się przybyć i powitać (no nie Monter? ;) )

pozdrawiam

ciachu

Odnośnik do komentarza

WITAM

Zgadza sie CIACHU własnie dzisaj założyłem nówex akumulator BOSCH, wiec od jutro zaczynam ?migać.

Czekamy na konkrety KAMELEON (no nie CIACHU ?) :D

POZDRWIAM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...