Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bieszczady


krzysiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

To może znowu spotkamy się w Kielcach, przy torze? Tylko my wystartujemy około 9.00 to na miejscu bylibyśmy około 11.00.

Może przesuniesz godzinę wyjazdu?

Odnośnik do komentarza

Czytam o tych Bieszczadach i zazdroszczę Wam troszkę takiego wyjazdu :-)

3 lata temu byliśmy w miejscowości Wołkowyja (5 km za Polańczykiem) na urlopie. Piękne okolice, cudne widoki, czyste powietrze i cisza i spokój...

Może za rok uda się pojechać z Wami, o ile (po ostatnich "przygodach") nie dostanę rozkazu od żony, abym sprzedał obecnego i nie kupował nowszego Burka :)

Szerokości dla Was!!!!!

Odnośnik do komentarza

Strasznie żałuję, że mnie w tym roku nie będzie, ale w tym samym czasie śmigamy na żagle na mazury. Bawcie się dobrze i do zobaczenia po powrocie.

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak będziemy sobie siedzieli przy ognisku. A w dali góry będą oblane słońcem i cieniem zarazem. Wspomnimy o koledze który siedział z nami pod tą wiatą i tak jak my popijał colę i rozmawiał o wszystkim i niczym.

2011-09-10%252015.36.59.jpg?gl=PL

Odnośnik do komentarza

Jak będziemy sobie siedzieli przy ognisku. A w dali góry będą oblane słońcem i cieniem zarazem. Wspomnimy o koledze który siedział z nami pod tą wiatą i tak jak my popijał colę i rozmawiał o wszystkim i niczym.

No będziemy wspominali i żal że go nie będzie.

Odnośnik do komentarza

To może znowu spotkamy się w Kielcach, przy torze? Tylko my wystartujemy około 9.00 to na miejscu bylibyśmy około 11.00.

Może przesuniesz godzinę wyjazdu?

Piotr ten start o 9 rano w czwartek to z jakiej lokalizacji abym mógł do Was podjechać :-)

Pogoda ma być bardzo OK :-) :msn-wink: więc skuter.............. !scooter !scooter a później wieczorem....... :clapping:...... :msn-wink: ...... :frusty: ........ będzie się działo.....

Odnośnik do komentarza

Coś chodzło za mną przez cały dzień ... pojechałem do biedronki udałem sie w znanym kierunku przy ostatniej kasie i...nic brak, pustka ....:-(

Odnośnik do komentarza

Dla przypomnienia:

https://plus.google....=CJHmhfrKsr32AQ

Pewien cytat:

"Sam nie wierzę, że piszę o tej whisky. Przez ostatnie kilka miesięcy poprosiło o nią kilkanaście osób! I żeby to było wszystko! Na przestrzeni kilku tygodni byłem po nią w Biedronce 3 x. Klamki nie pocałowałem, ale za każdym razem znalazłem tylko pusty karton z napisem Golden Loch. Wtedy zrozumiałem, że „Złotą Lochę”, bo mój krótki research internetowy wskazuje, że taki właśnie pieszczotliwy przydomek ma ta whisky, nie jest łatwo kupić!

Oczywiście Golden Loch nie ma swojej strony internetowej (chociaż można polubić ją na na Fejsie!). Gdybym chciał napisać coś o jej tradycji pewnie wyglądałaby ona tak:

Pewnego dnia, kilka lat temu, przyszło z Polski zamówienie na whisky. Na początku trochę nas to zaskoczyło, ale w końcu przygotowaliśmy produkt pod szkocko brzmiąca nazwą zgodny z wymaganiami cenowymi. No i w końcu jest – Golden Loch. Dla ludzi z charakterem i pasją do życia…albo coś takiego."

Pzd

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...