Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kolejna wycieczka w planach


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem kiedy i nie wiem z kim ale na pewno.

http://mapa.targeo.pl/,20,20.25299,51.52076?l=af11c864514974e9

Znajmomy dal mi cynk

(i nawet sie troche dziwil, ze taki smakosz ryb jak ja

nie zna tego miejsca)

Maja wlasna hodowle wiec ryba na talerzu jeszcze podryguje :)

O zaletach drogi przez Spale nawet nie bede wspominal :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O której planujecie być w Fryszerce? Z kumplem również mamy plan się tam pokazać, może byśmy się zjechali!

I najważniejsze !

Mapa jest trochę niedokładna ponieważ sama smażalnia mieści w starym młynie tuż przy drodze na Radom bez potrzeby gdziekolwiek zjeżdżania, chyba że mowa o innej miejscówce. Jakby co, ja planuję być tam w godzinach popołudniowych, powiedzmy 2-3.

Odnośnik do komentarza

Planuję wyjechać około pierwszej, ktoś jeszcze jedzie?

edit: super pogoda na jazdę, dopisano do licznika kolejne 200km, szkoda, że minąłem się z Ronim !sciana ale miałem dzisiaj limit czasowy na jazdę i nie mogłem dłużej czekać.

Chłopacy, a Wy gdzie się dzisiaj pochowaliście? !guns

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rzeczywiście szkoda żeśmy się rozjechali, choć przez chwilę miałem nadzieję że zawrócisz. Ty miałeś limit czasowy, myśmy się trochę spóźnili i dlatego tak wyszło. Jak to powiadają "co się odwlecze to nie uciecze" i mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie się spotkamy. Może nawet za tydzień w sobotę bo mam zamiar wybrać się na moto weteran bazar do Łodzi.

ps. czarny jeździec na czarnym rumaku zajebiście wygląda od przodu.

Odnośnik do komentarza

Chłopacy, a Wy gdzie się dzisiaj pochowaliście? !guns

Mnie wypadł spontaniczny wyjazd do Krynicy Górskiej. Postawiłem sobie za cel, że jadę i skuter do soboty ma być naprawiony i w sobotę się udało.

Jak nic się z nim nie stanie, to wreszcie może z Wami pośmigam, bo pół tego sezonu skuter stał i się kurzył :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Chłopaki!!!

Widzę fajny temat :)

To może i ja się do Was przyłączę??Przewietrzyłbym trochę swojego burgolota i swoje stare kości !wchair :P

Będę śledził wątek:)

Pozdro !scooter

Odnośnik do komentarza

Mam w tym roku mało czasu na wietrzenie a przeważnie jeżdżę tylko dom-praca,praca dom ,czasem dalsze podróże typu dom-praca-praca-dom !placz1 ale może znajdę czas by z Wami częściej pośmigać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...