Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Obwodnica A8 :)


misioooo

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

Ma firma zmienila siedzibe w poniedzialek. Wczesniej kulalem sie na Stalowa (boczna Grabiszynskiej) a teraz... Graniczna, niemal przy samym lotnisku. Na szczescie dzisiaj otworzyli mi fajna droge - 30km w 25min :D Dojezdzam ze Swojczyc (okolice fabryki Volvo).

Polecam sie przejechac ta obwodnica wlasnie od strony Granicznej - most Redzinski wylania sie fajnie zza luku drogi. Noca tez pewnie ciekawie - mnostwo reflektorow na moscie. Do tego 3 pasy ruchu, dozwolone 14km/h (+10 tolerancji na suszarki ;P)... Tylko jezdzic! Niestety - paliwo z baku jakos tak szybciej mi ubywa niz jadac przez centrum miasta :/

Odnośnik do komentarza

Wszystko pięknie, fajnie nawet Premier się fatygował z Warszawy w sobote whist o Atrixie już nie wspomne ;) Jak zwykle u nas wszystko zrobione pieknie od frontu a od "zakrystii" lipa !NOT Mam na myśli wjazd od Poznania , którym codziennie dojeżdżam. Korek zaczyna się w Krynicznie, tak z 10 km przed rondem na którym możemy wjechać na obwodnice na "węzeł żmigrodzka". Przez to rondo i "zwężke" do łącznika obwodnicy można stracić 40 min. A od dziś jak ruch jest już na całej obwodnicy pewnie będzie jeszcze więcej stania . Wiem wiem robia już kolejne pasy łącznika i już za kilka miesięcy będzie o.k. Nie wiem tylko na co czekają drogowcy. Wracam po 15 i już nikogo nie ma na budowie, zachwile jesień dni coraz krutsze, potem zima ... Kolejne nieporozumienie to połączenie obwodnicy z drogą na Warszawe, tam jest zwykłe skrzyżowanie ze światłami !!! W piątek stałem 20 min w korku żeby dojechać do Długołęki :angry: Wiadomo wybory trzeba było szybko "pomalować trawe na zielono" i otworzyć obwodnice szkoda tylko że nikt z władzy nie patrzy dalej jak do października czyli do wyborów...

Odnośnik do komentarza

szamot to nie to otwarcie :angry: To co wygrzebałeś to kawałek już od dawna przejezdny. Teraz mamy połączenie od lotniska (południowy-zachód Wrocławia) do wylotu na Warszawę (wschód miasta). Od lotniska na północ lecimy autostradą A8, potem z niej zjeżdżamy na obwodnicę (momentami droga ekspresowa, momentami zwykła, dwie jezdnie po dwa/trzy pasy).

Co do Długołęki - wszyscy wiedzą, że tamta krzyżówka to porażka. Przez to skrzyżowanie zabrali jeden z dwóch pasów do jazdy na wprost (na Warszawę droga nr 8), do lewoskrętu na obwodnicę pas jest długości 3-4 samochodów i to wystarcza, aby w każdą stronę się korkowało pięknie whist Idiocie co to zaplanował (to wycięcie jednego pasa na wprost) już mają jaja obcinać - jak tylko go znajdą.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się i potwierdzam ten fakt w 100%. Niestety widzę te korki codziennie od obwodnicy korki na warszawę a do warszawy korki od zakrzowa od wiaduktu wiec wogole przekichane..moze jakos to zmienia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...