Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jakiś czas temu we Mstowie...


GRinKU

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu we Mstowie k/ Chodcza odbyło się weekendowe spotkanie skromnej jeszcze w tamtym czasie grupy Łódzkiej.

Co aktualna "wypasiona ilościowo" grupa myśli na temat powtórki?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pomysł O.K !OKK Tylko z terminem może być leciuchny problem. Ale może temat się rozwinie. W końcu integracja w pełnym Łódzkim składzie.

Odnośnik do komentarza

ilościowo ostatnio to jest dość skromnie, ale jeżeli to ma być regionalna integracja :lol: to ja się wstępnie piszę :lol:

jakie są opcje noclegowe, żywnościowe i najważniejsze termin !TAZ

Odnośnik do komentarza

GRinKU, a Ty gdzie? Temat czas ruszyć!

Rzuciłeś temat to jesteś ochotnikiem organizatorem :unsure: Telefon znasz, jak jest coś do ogarnięcia to dzwoń.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

GRinKU, a Ty gdzie? Temat czas ruszyć!

Rzuciłeś temat to jesteś ochotnikiem organizatorem :ph34r: Telefon znasz, jak jest coś do ogarnięcia to dzwoń.

A może przyjemne z pożytecznym. Tak sobie pomyślałem żeby połączyć doskonalenie jazdy z zakończeniem sezonu regionu Łódzkiego. I tak. Jak będzie wiadomo gdzie nastąpi szkolenie które organizuje Pilot, to szybciutko gdzieś w okolicy znajdziemy nocleg, i w dzień nauczymy się super skręcać a wieczorem będziemy się skręcać ze śmiechu !piwko. Nie wiem czy Grinku się odezwie. Dlatego może warto o tym pomyśleć już teraz.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grinku się obudzi albo nie.Jak mamy chęć zorganizować sobie zakończenie sezonu w regionie to się wpisujmy Ja ze Zdunem postaramy się coś zorganizować w ustalonym terminie tak żeby nas było jak najwięcej !piwko

Odnośnik do komentarza

Idea zacna, tyle ze jak sobie lookam na okolice z satelity

to nic ciekawego tam nie widze ;)

Chodzi mi cos po glowie, ale musze najpierw wykonac kilka telefonow.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...