Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Świeżo upieczony skuterzysta wita...


Carl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam łódzki oddział burgmaniaków. Jak pisałem w temacie niedawno nabyłem używanego AN650 i chętnie przyłączę się niebawem (mam nadzieję) do wspólnego "latania". No i pytanie: gdzie w Łodzi można szybko wymienić przednią oponę (oponę mam)? Najlepiej gdyby oponiarz sam zdjął koło bo np. w Ksawerowie oponę założą ale muszę dostarczyć im same koło.

Dzięki, Karol

Odnośnik do komentarza

Możesz nie znaleźć oponiarza co by chciał zdejmować koło. W sumie praca niewielka - 3 śruby ;)

Pozdrawiam

a baj de łej - witam wszystkich po dłuższej nieobecności wakacyjnej

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za powitanie. Do oponiarza pojadę chyba z samym kołem bo np. w Liberty Motors mają terminy na dopiero przyszły tydzień...

Pozdrawiam

Witaj Carl.

Mamy nadzieje, ze pojawisz sie kiedys na wspolnym lataniu :)

Pojawię się na pewno, forum obserwuję od dawna, zanim jeszcze zakupiłem skuter. Aktualnie, do końca wakacji mieszkam w okolicach Tuszyna (Zofiówka) i trochę mi nie po drodze na spotkania czwartkowe. Gdyby ktoś wybierał się w te okolice lub np. Sereczyna (rybki) to może będę mógł dołączyć.

Odnośnik do komentarza

Miło powitać nowego !scooter .Chłopie co ty gadasz ,te parę kilosów po mieście to czysta przyjemność.Masz być w czwartek i już.Jak to mówi pan Bulba trzeba być twardym. !OKK

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za powitanie. Do oponiarza pojadę chyba z samym kołem bo np. w Liberty Motors mają terminy na dopiero przyszły tydzień...

Pozdrawiam

Pojawię się na pewno, forum obserwuję od dawna, zanim jeszcze zakupiłem skuter. Aktualnie, do końca wakacji mieszkam w okolicach Tuszyna (Zofiówka) i trochę mi nie po drodze na spotkania czwartkowe. Gdyby ktoś wybierał się w te okolice lub np. Sereczyna (rybki) to może będę mógł dołączyć.

Nie rob sobie zartow z powaznych ludzi :)

Jezeli z Tuszyna jest daleko to jak jest z Poddebic ?

Odnośnik do komentarza

Wymieniałem w Liberty Motors 20 PLN z wyważeniem, zawiozłem koło, 60 PLN jak pojedziesz scooter.gif

Osobiście odradzam Liberty Motors. U mnie jak wymienili to powietrze schodziło. Gwarancji nie chcieli uznać i wywalilem tylko kasę. Ja wymieniałem z wyważeniem oponę na Glinianej 38a.

P.S. Do zobaczenia - Lewa w góre.

Odnośnik do komentarza

Na Glinianej przechowuję i wymieniam opony do samochodu, więc pojadę do nich z kołem.

Bulba: masz rację daleko nie jest, postaram się przybyć.

Odnośnik do komentarza

Witam łódzki oddział burgmaniaków. Jak pisałem w temacie niedawno nabyłem używanego AN650 i chętnie przyłączę się niebawem (mam nadzieję) do wspólnego "latania". No i pytanie: gdzie w Łodzi można szybko wymienić przednią oponę (oponę mam)? Najlepiej gdyby oponiarz sam zdjął koło bo np. w Ksawerowie oponę założą ale muszę dostarczyć im same koło.

Dzięki, Karol

Ja wymieniłem w Łodzi na ul Inflanckiej bodaj nr 8 serwis motorów i kładów,koszt 30zł z wyważeniem i wszystko OK.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam dawno mnie nie było awaria kompa !placz1 Carl czeba by się spotkać i wspólnie do miasta !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Witam łódzki oddział burgmaniaków. Jak pisałem w temacie niedawno nabyłem używanego AN650 i chętnie przyłączę się niebawem (mam nadzieję) do wspólnego "latania". No i pytanie: gdzie w Łodzi można szybko wymienić przednią oponę (oponę mam)? Najlepiej gdyby oponiarz sam zdjął koło bo np. w Ksawerowie oponę założą ale muszę dostarczyć im same koło.

Dzięki, Karol

witaj podjedz na inflancką do timmotocenter !scooter

timmotocenter Inflancka 8 i pytaj o Gabrysia !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...