Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Może jaki? spocik w weekend w Wawie ???


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że pogoda zaczyna Nas dopieszczać w weekend i będzie około 8-10 stopni , może warto by zorganizować jaki? spocik. PojeĽdzić troszkę po mie?cie ... wyskoczyć na jak?? kiełbaskę za miasto co Wy na to. Mariusz też wspominał co? o ustawce w ten weekend na czwartkowym spotkanku.

Więc jak Wawa Zone zapatruje się na ten pomysł no i oczywi?cie kiedy ???.

Ja osobi?cie proponuję niedzielę - ma być najcieplej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No jak tak jak mówilem... w sobote jestem "za" ale w niedziele raczej ciezko.

Jak cos to zdzwaniamy sie ok 12 w sobote i pomyslimy :)

W?tek przenoszę do "imprez".

MariuszBurgi

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pablos chyba nie na te rejony polski na mapie pogody patrzyłe? bo na Mazowszu ma być max do 6 stopni i po południu możliwe opady. Ale zobaczymy jutro co się w rzeczywisto?ci wykluje z tego , jak co jestem na fonie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Odnoszę wrażenie,że przepowiadanie pogody to jak wróżenie z fusów od kawy :D Pod linkiem, który podałem o godzinie 17.00 w niedzielę zapowiadali 9 stopni teraz patrzę a jest 2.00 i jest tylko 4 stopnie... sorki za wprowadzanie w bł?d.

Niesatety to nie moja wina .... choć tak bardzo tęsknię za jeżdżeniem, że zaczynam wierzyć ?lepo w ich brednie :rolleyes: .

Pozdrawiam.

PS. Jutro i tak zamierzam choć chwilkę po?migać.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
WIOSNA WIOSNA WIOSNA :D:rolleyes: ,o 6.00 bylo na termometrze 8'C.Jak myslice to chyba wiosna??Pozdro :D

No tak ale od Ciebie do w-wy jest chyba z 800 km a to spora różnica.

U mnie o 6.00 było -3 :D ale z tendencj? zwyżkow? :D

Odnośnik do komentarza
Chyba predzej 1200km :D . U mnie po wczorajszych slonecznych 10°C pada teraz deszcz a temp wynosi 5°C :rolleyes:

czyli u nas bedzie to samo jutro ... :D

Odnośnik do komentarza

Dzi? kilka osób z Wawa Zone spotkało się ... celem wspólnego po?migania po mie?cie.

Odwiedzone zostały takie miejsca jak garaż u "Żaby" potem grupa się rozdzieliła , Ja z Mariuszem, Maximusem i Spink? przeturlali?my się na placka (mniam mniam) do Pruszkowa potem nast?piła przejażdżka pod kolumnę Zygmunta. Osobi?cie nakręciłem dzi? jakie? 60 km i uwieżcie jeĽdziło się ... miodzio.

W sumie dzi? przez chwilę stanowili?my sporaw? grupkę 5 maxi i jednej BMKi nie skutera.

Pozdrawiam

Ludzie wyci?gajcie sprzęty z garaży ... czas zacz?ć sezon.

Odnośnik do komentarza

POLandPosition znowu pięknie się spisał. Zrobił mi przegl?d, regulacje i przygotowanie do sezonu... No i dzi? udało mi się poszumieć po Warszawie otwieraj?c sezon. Jest super. Kalesony i koszulka Rukki z windstoperem, polar, wkładki ocieplaj?ce w rękawice i można grzmieć.

Nareszcie! :rolleyes::D

Niestety już zaczęło padać, więc niedziela z głowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...