Skocz do zawartości
Forum Burgmania

24-26.III.2006


ja-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

W szczególno?ci: wos chopy ( bo o babach nic niy wiym) od nos ze Szlonska.

Nie wiem czy dobrze robię rozpoczynaj?c taki temat...,

ale...

raz kozie ?mierć (a wła?ciwie capowi :)).

Czy Kto? z Szanownych Kolegów zamierza brać udział w tzw. paradzie startuj?cej z Bytomia?

Nie zauważyłem terminu katowickiego vel "naszego"MBS" w spisie imprez wszelakich więc zadaję to pytanie publicznie.

Pomimo 10cm. powłoki lodu przed moim garażem i na całym terenie przylegaj?cym do mojego osiedla jestem w stanie zareagować na ?rednie b?dż minimalne w swej intensywno?ci nagabywania na t? imprez? i...

wydobyć-wyholować Srebrzaka z pieleszy

Dajcie znak życia.

pzdr.

ja-rek.

ps.

Byłem w ?rodę u Szpili w Rybniku i widziałem pawłowego bugmana, stał ze zwieszon? głow? i wygl?dał jakby czekał na sygnała- smutny widok :) .

Odnośnik do komentarza

Ja na MBS jadę dzisiaj, ale samochodem prosto z roboty. Z tego co wiem z Bytomia wyjeżdżaj? o 12 więc nie wiem czy się wyrobie z przywozem Ypki. Ale jak zd?żę to chętnie pojadę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Halo... Apropos MBS, to dzi? najprawdopodobniej Ja z koleg? Mento wybierzemy się do Zabrza na skuterkach...

O 11 jestem w Krakowie w szkole, ale póĽniej(jak Mento potwierdzi, że jedzie) pojechaliby?my na targi...

Jak dobrze pójdzie, byliby?my na miejscu koło 14...

Jesli mento odwoła swój wyjazd, to ja też rezygnuję, bo samemu Mi sie nie widzi jechać...

Co do parady jutrzejszej... Ja w niej nie uczestnicze, gdyż jutro nie mam czasu na jazde... St?d dzi? chce zaliczyć(jak się uda) MBS... A nawet bardziej zalezy Mi szczerze mówi?c na przejażdżce, a przy okazji MBS możnaby odwiedzić...

Tymczasem pozdrówki, Qba :)

Odnośnik do komentarza

Hej!

Ja chcialam tylko napisac, ze reprezentacja wrocka wybiera sie do Zabrza w sobote tj. jutro.

Niestety nasze jednoslady zostaja jeszcze w garazach i jedziemy samochodem. :)

Jesli ktos jest chetny na spotkanie to bedzie nam bardzo milo.

Nas znak rozpoznawczy to smyczki klubowe z napisem "Klub Skuterowy - Wrocław"

Pozdrawiam

Katty

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i siadło na tym, że dwaj koledzy z Krakowa spasowali i stwierdzili, że nie jad? bo Im ZIMNOOO...

Więc sie wqrzyłem i sam nie pojechałem(bo to żadna przyjemno?ć)...

No i po prostu nastukałem 156km'ów dzi?...

Aleee... Jak dobrze pójdzie, to może w niedzielę podjadę na targi... Siem zobaczy :) ...

Pozdrówki, Qbek :)

Odnośnik do komentarza

Trochs słaba ta impreza. Wjazd 15zl i tylko trzy skuterywarte uwagi: 650, 150, i YP400. (fajnie wygl?dam na B650 :rolleyes: Najfajniej wystawiło się kawasaki a najbardziej podobały mi się szutrowo - turystyczne produkty BMW.

A to słynne Yuki???? Na zywo to niezla ochyda.

Będę się starał uwin?ć, żeby stwić się w Bytomiu na 12.

Odnośnik do komentarza

No więc ja dotarłem już do domu. Impreza nawet nawet. Nie spodziewałem się tyle moto na paradzie.

W paradzie uczestniczyły z tego co widziałem 2 maxi (mogę się mylić)

-Ja na Majesty

- jasnobr?zowa Apa Atlantic 250 lub 500 (nie wiem)

Na samym placu obok MOSiR-u dojrzałem jeszcze Ypke 250 od Rafałka z tablic? ERMI :D i Burgusia 650 od Jarka. Chwile pogadali?my z grup? Wrocławsk? przy B650 Jarka.

W samej hali nic ciekawego. Yp400 B650 i UH150 i w trzy dupy chinoli... nawet hostessy jakby mniej urodziwe (no może z wyj?tkiem dwóch :D ). Tak naprawde to najbardziej podobała mi się parada :rolleyes:

Choćby nie wiem co na Bemowo też przyjade... to jest normalnie jak nałóg :D:D

Do zobaczyska ;):D

Odnośnik do komentarza

Targi to lipa totalna... nie dosc ze horendalnie drogo to prawie nic do ogladania... W niejednym salonie mozna zobaczyc wiecej sprzetow... juz nie wspomne o akcesoriach... stracony czas...

Odnośnik do komentarza
No więc ja dotarłem już do domu. Impreza nawet nawet. Nie spodziewałem się tyle moto na paradzie.

W paradzie uczestniczyły z tego co widziałem 2 maxi (mogę się mylić)

-Ja na Majesty

- jasnobr?zowa Apa Atlantic 250 lub 500 (nie wiem)

Na samym placu obok MOSiR-u dojrzałem jeszcze Ypke 250 od Rafałka z tablic? ERMI :D  i Burgusia 650 od Jarka. Chwile pogadali?my z grup?  Wrocławsk? przy B650 Jarka.

W samej hali nic ciekawego. Yp400 B650 i UH150 i w trzy dupy chinoli... nawet hostessy jakby mniej urodziwe (no może z wyj?tkiem dwóch :D ). Tak naprawde to najbardziej podobała mi się parada :rolleyes:

Choćby nie wiem co na Bemowo też przyjade... to jest normalnie jak nałóg :D  :D

Do zobaczyska ;)  :D

Cze?ć.

aaaa to twoja YPka.... A ja my?lałem, ze masz granatow?. Pokręcilem się jednak trochę w jej okolicy, ale na wla?ciciela nie trafilem ;) podobnie z burgiem jarka maszyna stała, ale wła?ciciela zero. Z maxi więcej nie ) widzialem. Na paradzie nie byłem bo aż dupa mnie swędziala do jazdy (to byly moje pierwsze km na maxi. Więc popatrzyłem i pojechalem w trasę.

Odnośnik do komentarza

Acha bym zapomniał. Pojechałem na MBS z my?l? kupna kurtki na moto, ale plany co innego a rzeczywisto?ć co innego... Posiedziałem troche na stoisku jedno?lad.pl. Pogadałem z Simonem, dał mi fajne ceny czę?ci i ostatecznie kupiłem Vario Malossi, Ventivario Malossi i pasek też Malossi :):) . Więc kurtka troche jeszcze poczeka :) . Za niedługo opis działania !YES

:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...