Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień- Zachodniopomorskie


Rzelu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Wybiera ktoś się może do Bornego w ten weekend? Powinienem być, czy puszką czy moto nie wiem :)

Ja jeszcze nie wiem po urlopie chyba w sobotę do pracy, wczoraj wróciłem z Lęborka ale za to dzisiaj pojechałem o 17-tej do Greifswald w DDR i wróciłem o 21-szej było super i doszło 300 km.

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj nawinąłem po mieście 50 km w prawie godzinę. Było super, przetestowałem nowego Metzelera z przodu, było fajnie, tylko ludzie od tych korków jacyś agresywni. Jechałem sobie trasą zamkową w połowie zaczął się korek, ale że szeroko to jazda :lol: Dopiero pod wiaduktem koło Shella na Gdańskiej patrzę radiowóz, to nauczony przypadkiem Rzela zatrzymałem się. A z Ceed'ówki ręka mi macha i karze podjechać pod radiowóz.... Myślałem, że będzie nieciekawie... Podjechałem młody policjant pokazał ruch przegazówki to i przegazowałem, po czym się uśmiechnął, pokazał tak :lol: i machnął ręką bym dalej sobie jechał :dj: Spodziewałem się czego innego, ale musi to był motocyklista :lol: :lol: :lol:

A w sobotę z samego rana lecę pod Choszczno !scooter , a następnie kierunek chyba puszką na Borne ;)

PS. Przy okazji wstąpiłem do Moto 46, po ocenie na żywo, dalej twierdzę, że nowy V-Strom jest brzydszy od starego !NOT

A przy Selgrosie pozdrowiliśmy się z kierownikiem białego Downtowna ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie pakuję graty na wyjazd do Bornego - namiocik i karimata już w kufrze - nigdy bym nie uwierzył.

Zatankowałem pod korek pod Carrefour (dostałem cynk o dobrej jakości ich paliwa - i rzeczywiście zbiera się o wiele lepiej niż na koktailu ze stacji z sępem w herbie).

Odnośnik do komentarza

Ja byłem do 14 w sobotę, było ekstra. Przejechałem się największą amfibią na zlocie !OKK Jak rzucało !w00t Miałem ochotę na skok na bangee, ale za duży wiatr był... Hmmm dzięki za cynk z paliwem. Ostatnio tankowałem na Orlenie na Chopina, to jakaś nie taka jest, a wcześniej cały bak na Orlenie z Gocławia to była rakieta i spalanie mniejsze :lol: Muszę na Shella wrócić !OK

Odnośnik do komentarza

Ja wróciłem z Bornego wczoraj o 20.

Burgman sprawdził się świetnie - brak kufrów rozwiązałem mocując dużą torbę turystyczną do kanapy za pomocą "pająka" vel "ośmiornicy" czyli 4 gumowych pasków z zaczepami - świetna rzecz. Co dziwne z pewnym niepokojem zatankowałem 95 na stacji w Bornem - a w drodze powrotnej burgman spalił mniej mimo dość wyścigowej jazdy - zwłaszcza na autostradzie z Chociwla podeptałem ego kilku kierowcom, którzy nie mogli pojąć zjawiska, że skuter ich wyprzedza :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja byłem wczoraj nach Berlin pykneło 370 km. !scooter Jak ja lubię niemieckie autostrady ta monotonia !sciana ale za to bezpiecznie żadne 400 nie pójdzie na czołówkę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja nie mam czasu taczki załadować...

Ale, w sobotę, jeśli nie będzie padało zamierzam rekreacyjnie przejechać się do Niederfinow (do podnośnika barek). Ale to jest tylko pretekst, bo chcę bocznymi drogami objechać tamtejsze piękne okolice. Zapraszam do przyłączenia się! Chcę wyjechać między 09.00 a 10.00 i wrócić koło 16.00-17.00. Z gruba 250-300 km.

Odnośnik do komentarza

To może w sobotę na Świńskie Ryje (Maszewo) polecim z namiotkami?? :P

Można by się pokazać w parę skutrów. Ja w zeszłym roku byłem rodzynkiem na !scooter i fajnie było.

Nawet statuetkę wygrałem w konkursie. !OKK

INFO:

-Spotkanie Motocyklowe,odbędzie się w dniach od 02-04 Września

-Całkowity koszt imprezy od motocykla wynosi: 20zł

Impreza raczej z tych spokojnych (motocyklowych-że niby skuter to nie motor?? :lol: ), gdzie ludziska miłe i przyjazne są.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja wypadam... Wracam w czwartek wieczorem, a w niedzielę znowu wyjeżdżam (do następnej soboty). Ale w sobotę, gdyby nie padało chętnie się gdzieś przejadę! ;) Nie udały mi się Niemcy w minioną sobotę (deszcz...), to może teraz. Myślę też o Rewalu, odwiedzić rodzinkę, która jest tam na wczasach (choć jak mnie znacie nie palę się do jazdy naszymi zatłoczonymi i wyboistymi drogami...) :D Chętni mile widziani!

Odnośnik do komentarza

Weekend to rodzinne uroczystości, odpadam :(

W piątek pozdrowiliśmy się na Niebuszewie z kierownikiem białego Downtowna na blachach ZS. Wiem, że jest jeden na ZPL, ale tego nie znałem :)

Odnośnik do komentarza

Głosowałem już wcześniej, ale i dzisiaj głos poszedł :) Wczoraj na Osowie sobie polatałem :) Brakuje mi 1 cm by zamknąć przednią oponę. Chodź na na forum NTV twierdzą, że nie da rady zamknąć 120-tki i prędzej szlif będzie :) Ale i głębiej chyba nie będę próbował schodzić, bo asfalt coś tak blisko :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...