Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I znów co? na lawecie ... widziano


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu co? przyjechało do Wawy na lawecie.... ale równowaga skuterowa pomiędzy miastami została zachowana także jeden z Wawy wyjechał ot taki przypadek.

pict18684cy.th.jpg

Gdzie? na drodze Warszawa... (?)

16po1.th.jpg

26le.th.jpg

Nowy nabytek już w drodze powrotnej

47gb.th.jpg

Helcia już u fachowca dobrze Wam znanego :angry:

Czyj to nabytek jak my?licie??? i jak Wam się podoba ????

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Maciek kupił Hela? whist:angry::angry: Nareszcie zostawi w spokoju biednego Runnera :D

Z fotek na I- wszy rzut oka OK ale wypowiem się jak zobacze :)

No i widzę, ze Madi poszedł w ?wiat... :). Najwyższy czas chyba :)

Zrobiło Ci się miejsce na co? nowego Pablos... :)

Edit... widać nawet gierkówkę i na 90 % Polichno w tle :)

Tak więc faktycznie Łódzki Helix przybył do Wawy ... :)

Odnośnik do komentarza

Maximus czyżby to zabrzmiało jak propozycja.... a przecież mieli?my na rumakach przyjechać :angry: .

Malagut zrobił miejsce to fakt lecz moja druga połowa zamiast następnego maxi uparła się na suzuki GS500F ... cóż Qwaaki chyba co? zepchnie :angry: .

Nic mi do tego bo malagut tak czy siak szefowej był ja tylko w niego inwestowałem whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Maximus czyżby to zabrzmiało jak propozycja.... a przecież mieli?my na rumakach przyjechać :angry: .

Ja będę rumakiem jak nie na 2oo to na 4oo :angry: jak pogoda w plecy będzie kiepska

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

:angry: No to podwójne gratki...

1) Sprzedaży Maddyego...(oby nowemu wła?cicielowi nie odchudzał portfela whist )...

2) Zakupu Helki(Macias to rzeczywi?cie Ty?)... Hehe oby nad?żał jako? za YP300 dacji :angry: ...

A helka to rzeczywi?cie ta z aukcji... Jak zobaczyłem zdjęcia byłem tego pewien... Kufer jest rozpoznawalny... Niby ciekawe jaki jest realny przebieg... Jednak póki nie dojdzie do 100000km, to jest spokój(ale ciekawo?c realnego wskazania i tak zostaje...).

Czekamy na relację nowego wła?ciciela...

Pozdrówki, Kuba

Odnośnik do komentarza

Faktycznie - dzi? do Warszawy przyjechał nowy Helix - tak , tak to ten z allegro :angry:

i faktycznie jego wła?cicielem jest Maciek ... ( runner chyba będzie na sprzedaż )

Wizualnie Helu? jest ?liczny - a jak w ?rodku - tu diagnoze wyda Doktor Kris ( Master of Helix :angry: )

Maćkowi życze wspaniałej frajdy z nowego Helixa

Odnośnik do komentarza

No faktycznie laweta z Malagutem widziana była dzisiaj w centrum Łodzi :angry:

A czy wiadomo cu? o nowym łódzkim wła?cicielu przepięknego Malagutka z pięknymi żółtymi wstawkami? :angry:

pozdrawiam

ciachu

Odnośnik do komentarza

Nowy wła?ciciel malaguta - GoGo90 życzę mu wielu miłych wrażeń z nowego pojazdu , Ja osobi?cie się nim nie nacieszyłem :ph34r: , gdyż cały czas trwał remont a jak już był w stanie używalno?ci to pojawiły się płatki ?niegu no i wcze?niejszy nieprzewidziany zakup Kymca.

Mam nadzieję, że nowy nabywca nie będzie szczędził grosza i usunie ostatnie newralgiczne punkty malaguta i będzie się cieszył z jazdy a uwieżcie fajnie to jeĽdzi i do tego jest to niebrzydki sprzęcik.

Pozdrawiam

PS. Maciejowi też życzę wielu szczę?liwie nawiniętych kilometrów na nowej Helci, pięknie wygl?da i mam nadzieję, że tak samo pięknie będzie się sprawować.

Odnośnik do komentarza

Gratki, niech nosi bezawaryjnie. Ladny rocznik, jesli kilometry w miare oryginalne i stan jak na zdjeciach to bedzie to dobry zakup :ph34r: .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Faktycznie - dzi? do Warszawy przyjechał nowy Helix - tak , tak to ten z allegro :)

i faktycznie jego wła?cicielem jest Maciek ...

Magda... a ja mam takie pytanie.

Czy Maciek to jest niemowa??? :ph34r:

Daj chłopakowi doj?ć czasem do kompa :)

Może niech sam co? napisze na forum... whist

Odnośnik do komentarza
Czy Maciek to jest niemowa??? :ph34r:

Daj chłopakowi doj?ć czasem do kompa whist

Niemow? to nie jest :) a kompa ma swojego - wiec jak bedzie chcial cos napisac na forum to napisze :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No to czekamy aż się Siodel wykaże odwag? i napiszę co? o Helku... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No no, całkiem ?wieży rocznik...

Gratulacje i oby dzielnie i bezawaryjnie służył.

pzdr

BTW:

Daro, wpadnij dzisiaj do Młyna na swojej pięćdziesi?tce to będ? dwie identyczne stały na parkingu... :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Siemka Szorstki, uwierz mi z chęci? bym sie pojawiał co Czwartek w Starym Młynie ale pracuje na zmiany i najczę?ciej drugie whist , dzisiaj pracuje od 13 do 21 :) więc nie dam rady ale może innym razem w MŁYNIE NAPIJEMY SIĘ PIWKA :ph34r: , lub spotkamy się na zlocie w Ryni i wychylimy co nieco :)

Odnośnik do komentarza

Witam

Jako że to mój pierwszy post na form to pozwolę się oficjalnie przywitać i pozdrowić użytkowników maxi .

Wezwany do tablicy przyznaje się bez bicia że wywiozłem z wa-wy Pablosowego Malaguta a przywiozłem dla siebie Helusia . Ale poważnie , jest kilka zaprawek, realnie to przebieg wynosi ok. 50 k. nie 18 :) (przyjechał z Włoch ), nie ma za wiele hamulców , troszke dymi i takie tam drobiazgi. Cało?ć prezentuje się podobnie jak na fotkach z allegro.

Bardzo dziękuje za wszystkie ciepłe słowa i do spotkania na trasie :ph34r: (do 15 kwiecień już tylko 3 tygodnie whist )

Odnośnik do komentarza

No wreszcie się ujawniłe?.... witaj kolego teraz także w ?wiecie virtualnym.

Nie opowiadaj- Helix jest w całkiem zacnym stanie a te drobiazgi tj. brak hamulców czy lekkie dymienie .... to piku? , Kris zrobi mu kurację odmładzaj?c? i będzie cool.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witamy Maćka i "Piękn? Helenę". Życzę Wam wzajemnego zrozumienia :ph34r:

P.S. Tak patrzę że przybył jeszcze jeden użytkownik który w podpisie ma więcej niż jeden sprzęt. Dojdzie jeszcze do tego że będzie to zasad? whist

Odnośnik do komentarza

A co do tego Maalaguta z żółtymi wstawkami widzianego w Łodzi, to ja stałem się jego nowym wła?cicielem :ph34r: Mam nadzieje że nie będe miał z nim dużo problemów, dzisiaj pojeĽdziłem troche i jak narazie wszystko ok : ) , no prawie ok.

Gratuluje także nowemu posiadaczowi Helixa z Łodzi.

Także integracja Uć-Wawa widać działa w 100% .

Pozdrawiam wszystkich i aby jak najszybciej prawdziwa wiosna zawitała.

Odnośnik do komentarza

Gratulacje nowym wła?cicielom i oczywi?cie życzonka długiej i przyjemnej jazdy na sprzęcikach :ph34r:

... a my gogo do zobaczyska na łódzkich drogach, mam nadzieję już wkrótce whist

pozdrowienia

ciachu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...