Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ktoś jest z podlaskiego ?


DarekFJS600

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.03.2017 o 18:35, Łukasz1984 napisał:

Witajcie ! Ja swoją Majesty 125 zmieniłem na YBR 125. Mam nadzieję, że będzie można z forum nadal korzystać? ;)

wstydziłeś się jeździć kiblem ????  bo zmiana dziwna: marka ta sama ,poj. ta sama. ??więc ?? masz prawko kat. A ?? czy poruszasz się na B i zmieniłeś na bardziej ,,dorosły''   ,,męski'' sprzęt ??  zaciekawiłeś mnie  

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • marig

    11

  • putek

    11

  • jaro_4setka

    10

  • Mateo28

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej, czy istnieje szansa ze ktos z okolicy Bialegostoku dalby sie przysiasc/przejechac Burkiem - najlepiej 650 ? Sprzedalem po 5 latach uzytkowania swoje Suzuki GSX600F jajko i bardzo podoba mi sie Burgman 650 ale nie mialem okazji jeszcze nim jezdzic nigdy, chce po prostu dowiedziec sie czy to napewno moja bajka :)

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, ashoot napisał:

Hej, czy istnieje szansa ze ktos z okolicy Bialegostoku dalby sie przysiasc/przejechac Burkiem - najlepiej 650 ? Sprzedalem po 5 latach uzytkowania swoje Suzuki GSX600F jajko i bardzo podoba mi sie Burgman 650 ale nie mialem okazji jeszcze nim jezdzic nigdy, chce po prostu dowiedziec sie czy to napewno moja bajka :)

Oj, w okolicy Białegostoku ciężko z burkiem 650, ci co tu zaglądają to nie jeżdżą takim sprzętem, ja jeździłem kilka sezonów 650 ex. przyjemny skuter.

Odnośnik do komentarza
Dnia 16.03.2017 o 22:03, CZARO napisał:

wstydziłeś się jeździć kiblem ????  bo zmiana dziwna: marka ta sama ,poj. ta sama. ??więc ?? masz prawko kat. A ?? czy poruszasz się na B i zmieniłeś na bardziej ,,dorosły''   ,,męski'' sprzęt ??  zaciekawiłeś mnie  

CZARO, to nie tak! Po prostu miałem okazję w dobrej cenie kupić ybr a Majesty została w rodzinie :)

Odnośnik do komentarza

Odebrałem koszulki z projektem od Jarka, koszt wykonania koszulki w kolorze czarnym lub szarym to 35zł, biała 30zł. Uważam że wyszło całkiem fajnie jakby ktoś byłby chętny na koszulkę to proszę o info. 

20170408_134100.jpg

20170408_142858.jpg

Odnośnik do komentarza

Cześć,

Czy jest ktoś z podlaskiego, kto ma ochotę przejechać się kawałek, kawę wypić, pogadać? Proponuję sobotę po południu, ale też każdą inną porę w weekend, a nawet dzisiaj.

Dajcie znać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...