Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2011 W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie W.M i życzę fajnej pogody bo u nas ostatnio pogoda do bani :D .

Pragnę tylko na forum podziękować Czaro za bardzo wyczerpującą informację , napiszę jak powiada Bobas Chłopaku jesteś wielki !OK .

Pozdrawiam serdecznie !vampire .

No rzecz jasna jako PREZES ZACNEJ maki cały czas myślę nad tym wrześniowym spotkaniem , wszak ZACNE po mazurskich drogach też śmigają i musowo zobaczyć jak tam się spisują :D:P .

Odnośnik do komentarza

No widzę,że w końcu dorwałeś się do kompa... !OKK

W Ełku też jest trochę atrakcji, więc nie bądź malkontent !YES Jeszcze trochę i spotykamy się na !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

No,to i ja doczekałem się urlopu !OKK Pogoda się klaruje, więc powinno być ok...

Ps. Mamy 25 osób chętnych na wspólne spotkanie, ale bliżej terminu, pewnie jeszcze parę osób się zdecyduje !piwko !piwko Serdecznie zapraszamy !OK

Odnośnik do komentarza

No,to i ja doczekałem się urlopu thumbup.gif Pogoda się klaruje, więc powinno być ok...

Ps. Mamy 25 osób chętnych na wspólne spotkanie, ale bliżej terminu, pewnie jeszcze parę osób się zdecyduje cheers.gifcheers.gif Serdecznie zapraszamy thumbup1.gif

Mniemam Iż kolega Cezary w Giżycku spędza urlop?????

Dziś pierwsze km. nawinięte na nowej gumie GT24 REWELA thumbup.gif Chciałem się zapuścić na Giżycko lecz te CHMURY ostudziły moje i Lecha zapały :D

Może po Niedzieli :)

Odnośnik do komentarza

Trochę w Giżycku a trochę poza Giżyckiem..Ostatnio próbowałem takiego środka transportu !scooter

16747064.jpg

Możemy zrobić mały spocik !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Trochę w Giżycku a trochę poza Giżyckiem..Ostatnio próbowałem takiego środka transportu !scooter

16747064.jpg

Możemy zrobić mały spocik !piwko !piwko

A czy ja dobrze poznaje to miejsce na plaży w Giżycku i możliwość wypożyczenia takiego sprzęta?? Czaro chyba się nie przesiadasz na stałe?

Odnośnik do komentarza

Dobrze prawisz, plaża giżycka !piwko

Ps.Magda,Lechu,Rafał dziękujemy za odwiedziny w Giżycku, tylko szkoda, że tak krótko byliście........

16774172.jpg

Odnośnik do komentarza

Ale wam fajnie z tego co widzę,turlacie się czasem a ja? :) No ale życzę wam więcej takich spotkań !scooter

Pozdrowionka wam przesyłam wszystkim,z chłodnego klimatu :)

Odnośnik do komentarza

Jurek, jeśli będziesz w PL w tym czasie to się nie wymigasz !zorro Sam po Ciebie przyjadę !piwko !piwko

Ps.mam dopisać Cię do listy chętnych??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...